Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Vylet-Nails Elements
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet-Nails Elements mirën ngjyra perla efekt xhel për dizajn thonjsh
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Vylet-Nails mikro-Sedeftë element Nail UV Color Gels 15ml të reja gozhdë dizajne ngjyra për Salons gozhdë profesionale. Vylet-Nails mikro-Sedeftë element Nail UV Color 15ml Gels tërheqë veten unproblematically të qetë dhe në sajë të harton thonjtë e mesme viskozitetit, janë veçanërisht të mira.

Vylet Nails-element mikro-UV Sedeftë Nail Color 15ml Gels direkt nga prodhuesi Vylet-Nails sallon gozhdë në cilësinë më të lartë.

Duke aplikuar atë në mënyrë të përsëritur për të arritur shumë dizajne të ndryshme gozhdë dhe intensitetin ngjyra mund të japin fre të lirë për imagjinatën e tyre.

- Harton thonjtë Vylet-element mikro-Sedeftë Nails Nail Color UV 15ml Gels mund të kandidojë direkt në bazë xhel
apo aplikuar në ndërtues design gozhdë.

- Ai duhet të zbatohet thinly për shkak të ngjyrës pigmente, në mënyrë që drita UV, gozhdë të gjithë

Designs mund të mësoj xhel dhe në këtë mënyrë mund të jetë një shërim 100% "

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar