Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Vylet-Nails Elements
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet Nails Elements xhel përfundimtar
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

për të marrë "Vylet-Nails element Nail Design nënshkrimin UV Gel duhet të zbatohen thinly me ndërtues, si shtresa e fundit është e përsosur zeroja-rezistente, të lartë përfundimit shkëlqim gozhdë të projektimit (fund). Vylet-Nails element Nail Design nënshkrimin UV xhel për studiot gozhdë profesional direkt nga prodhuesi design gozhdë Vylet-thonjve.

- I përshtatshëm për sufferers alergji. 100% ngjitës ultra-të fortë

- efekti Ultra shkëlqim të lartë dhe rezistent zeroja

- Nga 50 copë sasi. pa etiketë

- Përbërësit e informacionit në dispozicion nëpërmjet

- viskozitet Medium / purple

- jep thonjtë tuaj një të veçanta të projektimit zeroja-rezistente shkëlqim gozhdë "

Përmasat
+
0.068 Metër (m)
0.068 Metër (m)
0.042 Metër (m)
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar