Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Vylet-Nails Studio Edition
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet-Nails Studio Edition GLAMOUR ngjyra thonjsh ngjyra për modelimin e madhe
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Vylet-Nails Studio-edicion Glamour Nail Color 5ml me ngjyrë në ngjyra të ndryshme të reja për Salons gozhdë profesionale. Vylet-Nails Studio-edicion Glamour Nail Color 5ml Gel tërheqë veten unproblematically të qetë dhe në sajë të viskozitetit të mesme, janë veçanërisht të mira.

Vylet-Nails Studio-Glamour Edition Nail Color 5ml Gel direkt nga prodhuesi Vylet-Nails sallon gozhdë në cilësinë më të lartë.

- Vylet-Nails Studio-Glamour Edition Nail Color 5ml me ngjyrë mund të kandidojë direkt në bazë xhel
apo aplikuar për të ndërtues

- Ai duhet të zbatohet thinly për shkak të ngjyrës pigmente gozhdë, në mënyrë që drita UV,
mund të ndriçojë gjithë të projektimit xhel gozhdë dhe në këtë mënyrë mund të jetë një shërim 100%

- Nëpërmjet aplikimit të përsëritura për të arritur intensities shumë të ngjyrave të ndryshme dhe Nail Design
mund të le të lirë imagjinatën e tyre të drejtuar. "

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.2
Përmbledhje
5
1
4
4
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar