Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Vylet-Nails Studio Edition
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet Nails Studio Edition mbushës
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Vylet-Nails Nail Studio-edicion Design është abetare e përkryer për mbështetjen e 100%, edhe për thonjtë problem. Vylet-Nails Studio-edicion design gozhdë rrit aderimin në mes dizajnit gozhdë gel UV dhe gozhdë të natyrshme për të hequr përfundimisht i përket të kaluarës!

Përmasat
+
0.032 Metër (m)
0.032 Metër (m)
0.075 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.666666666
Përmbledhje
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar