Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel bojë

Xhel bojë

NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat Xhel bojë NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polonisht Nude Xhel bojë NAIL-EON Gozhdë UV polonisht Nude
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht pastër Xhel bojë Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht pastër
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Shiney - Gellack Xhel bojë NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Shiney - Gellack
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polish mikë Xhel bojë Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polish mikë
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV polonisht metalike Xhel bojë nded Nail Premium UV polonisht metalike
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV manikyrin e thonjve pastel Xhel bojë NAIL-EON UV manikyrin e thonjve pastel
from 2,25 € *
45,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV gozhdë polish pastër Xhel bojë NAIL-EON UV gozhdë polish pastër
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polish Silk Xhel bojë NAIL-EON Gozhdë UV polish Silk
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Gozhdë Premium UV polish mikë Xhel bojë nded Gozhdë Premium UV polish mikë
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium 3 në 1 UV Nail Polish metalike Xhel bojë Vylet-Nails Premium 3 në 1 UV Nail Polish metalike
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish flake Xhel bojë NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish flake
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Matt Thith-Off - nënshkrimin xhel Xhel bojë nded Matt Thith-Off - nënshkrimin xhel
from 3,95 € *
26,33 € / 100 ml
NAIL-EON UV gozhdë polish jashtëzakonisht Glitter Xhel bojë NAIL-EON UV gozhdë polish jashtëzakonisht Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter Xhel bojë Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter
from 3,45 € *
69,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV Polonisht Neon Xhel bojë nded Nail Premium UV Polonisht Neon
3,95 € *
26,33 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel Xhel bojë NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
UV Top Coat matt Xhel bojë UV Top Coat matt
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV Polonisht Pastel Xhel bojë nded Nail Premium UV Polonisht Pastel
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Nëna llak gozhdë UV i perla Xhel bojë Vylet-Nails Premium Nëna llak gozhdë UV i perla
from 2,45 € *
16,33 € / 100 ml
Gel Llak Soak Off Vylet-Nails Premium Neon Xhel bojë Gel Llak Soak Off Vylet-Nails Premium Neon
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gel Llak HIGHLIGHTS Xhel bojë NAIL-EON Gel Llak HIGHLIGHTS
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Shine Night Powder Pastel Xhel bojë Shine Night Powder Pastel
2,25 € *
75,00 € / 100 g
Peel Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Pastel Xhel bojë Peel Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Pastel
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Premium UV gozhdë polish Extreme Glitter Xhel bojë nded Premium UV gozhdë polish Extreme Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gel Polonisht Charming Xhel bojë NAIL-EON Gel Polonisht Charming
4,95 € *
33,00 € / 100 ml
Nail NAIL-EON UV polonisht Neon Xhel bojë Nail NAIL-EON UV polonisht Neon
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
UV polish gozhdë matt - nënshkrimin xhel Xhel bojë UV polish gozhdë matt - nënshkrimin xhel
from 3,95 € *
26,33 € / 100 ml
Një pikturë Stroke ngjyra 8 ml Xhel bojë Një pikturë Stroke ngjyra 8 ml
from 1,95 € *
24,38 € / 100 ml
nded Premium gozhdë UV polish Nude Xhel bojë nded Premium gozhdë UV polish Nude
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Nude Xhel bojë Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Nude
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Yvlet-Nails Nail UV premium Polonisht Black Magic Xhel bojë Yvlet-Nails Nail UV premium Polonisht Black Magic
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Nail NAIL-EON UV polonisht Glitter Xhel bojë Nail NAIL-EON UV polonisht Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV Polonisht Nëna e Pearl Xhel bojë nded Nail Premium UV Polonisht Nëna e Pearl
from 3,45 € *
69,00 € / 100 ml
Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp Xhel bojë Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Qendra Matte Top - Vulosja llak Xhel bojë nded Qendra Matte Top - Vulosja llak
3,95 € *
26,33 € / 100 ml
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Xhel bojë NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
from 0,75 € *
2,08 € / 100 g
Veshje me ngjyrë janë ndër polishes thonjve UV dhe të përkryer kombinojnë vetitë e tradicionale polish thonjve dhe UV xhel.Bojë është aplikuar me një furçë, dhe shërimit nën UV-dritë. Për vulë shtesë është një pallto të lartë për përdorim. Ajo gjithashtu do të shërohet me dritë UV ose dritë LED.
Të hollë veshje trashë xhel janë të ngjashme në përpunimin polishes thonjve të thjeshta, kështu që është e ngjashme me përgatitjen e pjatë thonjve. Kështu, sipërfaqja duhet të jetë e lirë nga yndyrat, të pastër dhe të thatë, kështu që bojë përmbahet mirë. Në thonjve natyrore një shtresë bazë është aplikuar si një bazë. Kjo përmirëson aderimin dhe njollë e thonjve është penguar në mënyrë të besueshme. Shtresa Veshje e manikyrin e UV-thonjve është aplikuar në shtresën e fundit në strukturën e thonjve akrilik apo xhel. Është e rëndësishme që të aplikoni një shtresë e hollë, por i errët. Kjo siguron një kurë të besueshëm nën dritën UV dhe siguron zeroja-rezistente dhe sipërfaqet rezistente. Është intensiteti dëshiruar ngjyra nuk është arritur, një shtresë tjetër UV- bojë mund te aplikohet.
A duhet të shkojnë shumë shpejt, ne rekomandojmë një lëkurë me bojë i thonjëve.Polish xhel mund të hiqet pa Cleaner. Shtresa e aplikuar bojë është hiqet lehtë nga skajet e jashtme të duket si një lëkurë e hollë e pjatë thonjve. Ato pak gjurmë që mund të mbeten në thonjve, atëherë mund të hiqet lehtë me korrent.
Xhel bojë është në dispozicion në dyqan tona online në një numër të madh të ngjyra dhe cilësi variacione. Nëse matte ose shkëlqim, pasuruar me grimca vezullim ose thekon - ajo e lë asnjë dëshirë paplotësuar. Për shkak të lehtësinë e përpunimit dhe modelimit thonjtë mund të ri-interpretohen mënyrë të përsëritur dhe redesigned. A është look perfekt dikur gjetur, mban thonjve manikyrin pronat xhel ngjyrë dhe të gjatë të besueshëm pa ndarjen ose zeroja. UV xhel bojë Ideal është edhe në aplikimin e krijimeve të artit thonjve. Ngjyra bojë mund të jenë të përziera ose të kombinohet me stickers artit thonjve dhe elemente të tjera. Mantelet veçanërisht të habitshme, për shembull me shkëlqim ekstreme mund të përdoret për shembull në lidhje me një art frëngjisht thonjve dhe për të krijuar stile të reja dhe individuale.
Është skema e ngjyra të përkryer, dhe thonjve plotësisht, nënshkrimin ndodh. Top Coat është ideale përshtatshme për këtë qëllim. Ai forcuar stabilitetin e shtresës xhel dhe bojë dhe për shkëlqejë shtuar. Nëse një lustër mat është e dëshiruar dhe kjo është arritur tashmë me një xhel bojë përshtatshme matte, mund të jetë gjithashtu një pallto jo me shkëlqim të lartë janë përdorur.
Shfletoni tonë nded dyqan online dhe ju do të jetë i habitur nga shumëllojshmëri të gjerë të xhel bojë. Produktet e ofruara nga ne janë të lirë nga metil metakrilat dhe për këtë arsye mund edhe të zbatohen rrezik të ulët të njerëzve të ndjeshme!


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€