Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel bojë
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
NAIL-EON llak xhel HIGHLIGHTS Limited Edition
Details
+

Coatings tona xhel kanë Peel Off manikyrin e thonjve dhe Pikturë nxjerrje pronat. Vetëm le të abetare dhe bazë pallto off, atëherë ju mund të përdorni ngjyrat tona xhel larguar përsëri nga thonjsh pas disa ditësh lehtë.

NAIL-EON Gel Polish tonë Gel polonisht Highlights Limited Edition ju ofron intensitet të veçantë ngjyra.Produkt do t'ju ndihmojë të krijuar thonjtë pabesueshme që do të tërheqë vëmendjen. Gel polonisht produktet janë zgjidhja më e mirë, kur ju doni të projektimit bazuar xhel gozhdë, por nuk duan të kalojnë nëpër procesin e gjatë të krijimit të thonjve xhel tradicionale.
Gel polonisht me këtë është e mundur të zbatohet xhel direkt nga shishe. GEL Polish do të zbatohet vetëm si manikyrin e thonjve, dhe do të ngurtësuar vetëm gels UV. Për shkak të përdorimit të rehatshme, xhel polish tashmë ka fituar numrin në rritje të shpejtë tifozëve.
Ju filloni si zakonisht, me pastrimin e thonjve dhe heqjen e të gjitha gjurmët e yndyrat. Pasi që sipërfaqet e gozhdë janë roughened përdorur një skedar gozhdë. Gel Polish polake nuk mund të kombinohen me gels UV tradicionale të aplikuara furçë për të marrë edhe më shumë larmi. Ju nuk duhet të kufizojnë veten duke përdorur produkte të vetëm Gel polakë, përdorni gels UV tradicionale për të krijuar mundësi të reja për thonjtë edhe më mahnitëse!
Jini kreativ dhe le të imagjinatës tuaj të kandidojë lirë.
Këto polishes, si të gjitha produktet tona, janë bërë duke përdorur përbërësit me cilësi të lartë për të siguruar cilësi të lartë për klientët tanë. Vetëm cilësia ju keni mësuar të presin nga ne.

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.1667
Përmbledhje
5
10
4
9
3
4
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar