Jua falim kostot e transportit! Për porosi me vlerë nga 119 € * vetëm për dërgimin me DHL për në

Kategoritë

Produktet e shënuar me këtë logo janë çertifikuar nga TUV SUD.

Ju jeni këtu: Xhel / Xhel frëngjisht

Xhel frëngjisht

NDED xhel UV French Xhel frëngjisht
from 1,59 € *
NDED xhel Make-up  Xhel frëngjisht
from 2,65 € *
American Line xhel Xhel frëngjisht
from 2,39 € *

Manikyri French është shumë i bukur. Thonjtë e dizenjuar në French shprehin elegancë dhe përkujdesje dhe pavarësisht nga trajtimi i thjeshtë ato duken perfekte dhe për më tepër janë të mbrojtura. Sepse manikyri, tretësi, xheli dhe substanca të ngjashme nuk janë të nevojshme për të realizuar lukun French. Ky stil elegant përshtatet me çdo situatë dhe çdo veshje, mund të mbahet në çdo rast dhe asnjëherë nuk duket i tepruar. Por manikyri French është i mundur vetëm tek thonjtë e shëndetshëm dhe të rritur në mënyrë të njëtrajtshme. Çfarë duhet të bëni nëse thonjtë tuaj natyralë janë delikatë, të thyer dhe me gunga?

Manikyri French është një dizenjo që mund të realizohet edhe tek thonjtë artificialë. Është e thjeshtë të trajtosh thonjtë e akrilikut apo të xhelit me ngjyrë të bardhë, sepse kjo ngjyrë i bën ato të duken si thonj natyralë. Ju duhet të mësoheni me idenë: thonj artificialë, thonj me xhel, pa ngjyrë, dekor dhe efekte vezulluese? Sigurisht! Me xhelin French UV kjo është e mundur. Ky xhel gjendet në nuanca rozë të buta, të ngjashme me ngjyrën natyrale të thoit, e cila ndrin lëkurën, si dhe në ngjyrë të bardhë të butë dhe ultra të bardhë trendi. Avantazhi i thonjve të modeluar në dizenjo French është: thonjtë e vendosur mbrojnë thonjtë natyralë, këta të fundit kanë kështu mundësi të relaksohen brenda një kohe të shkurtër nën efektin e një trajtimi profesional. Për më tepër manikyri French është një opsion edhe për thonjtë natyralë. 


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€

nded ndërkombëtar

Asnjë Artikuj mund të jetë që përputhet me kriteret e kërkimit tuaj. Ju lutemi të vini një fjalë të ndryshme kërkimi dhe provoni përsëri.
A keni një sugjerim për një artikull të ri? Ju jeni të mirëpritur të na tregoni.