Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel me ngjyrë
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
American-Line pastel ngjyrë xhel, një cilësi shumë të lartë UV xhel
Details
+
"American-Line Color UV Gel Nail Pastel 15ml shumë i ri amerikan Color Dizajn për Salons gozhdë profesionale. amerikan Line UV Pastel Nail Color thanks Gel 15ml procesit të hulumtimit të fundit amerikan shumë mirë.

Duke aplikuar atë në mënyrë të përsëritur për të arritur shumë të ndryshme amerikane Nail Design ngjyra intensitetin dhe imagjinatën e tyre mund të kandidojë egra.

- American-Line UV Pastel Nail Color Gel 15ml mund të kandidojë direkt në bazë xhel
apo aplikuar në ndërtues design gozhdë

- Ai duhet të zbatohet thinly për shkak të ngjyrës pigmente gozhdë, në mënyrë që drita UV
Të gjitha të projektimit gozhdë të mund të mësoj xhel dhe në këtë mënyrë mund të jetë një shërim 100% "
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
UV përshtatshme

Modelim i përsosur dhe i qëndrueshëm me anë të UV xheleve dhe pajisjeve të duhura: Xhelet ofrohen në ngjyra dhe në konsistencë të ndryshme dhe ato ngurtësohen me anë të një UV-llambe ose CCFL-llambe për 120 sekonda. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të UV xheleve.

Acid-falas

Ju jeni alergjik dhe nuk duan të heqin dorë nga thonjtë ende e bukur. Pastaj thjesht përdorin acid-free xhel, pasi kjo është nuk alergjik.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar