Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel me ngjyrë
Euro-Line thonjtë xhel francezë mund të duken bukur dhe të përjetshëm
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Ju jeni një tifoz i thonjve xhel ende duhet të rrezatojë një naturalness të caktuar? Nuk ka problem me Euro-Line xhel tonë francez. Me këtë xhel, ju bëni një vendim të mirë kur është fjala për naturalness shumë. Përgatitja thonjtë tuaj para si zakonisht dhe të fillojnë zbatimin e gels UV. Ndërsa thonjtë tuaj, ju mund të, në një gozhdë këshilla juaj skic barazim me xhel gozhdë bardhë ose të rrinë vetëm veçanta stencils frëngjisht manikyr si një udhëzues. Shkruani xhel Euro-Line direkt dëshiruar si në të bardhë të butë, Pink / qumështi, të bardhë apo Qiellor Bardhë më pas xhel bazë apo ndërtues. Le ta ngurtësoj nën një llambë UV për 3 minuta. Për të ju jap një 100% ju garantoj se xhel frëngjisht është inspektuar dhe shërimit siç duhet, ju duhet të aplikoni atë për shkak të pigmente ngjyra e saj në një ose më shumë shtresa e hollë xhel. Xhel gjithashtu të ju kursejnë edhe më shumë punën e panevojshme paraqitjen, si ajo zbut nga efekti mjaltë vetë. Një UV Gel & Color Gel atë që ne mund të rekomandojë një gozhdë sallon të lartë të cilësisë dhe në hap me kohën e hulumtimit vetëm. Vendosni sot për këshilla gozhdë me gaz të bardhë në një look natyral.

Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6
Përmbledhje
5
3
4
2
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar