Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel me ngjyrë 2 v 1
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Xhel ngjyra pastel nga Euro-Line për ngjyrat delikate në thonjtë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Euro-Line pastel UV Gel Nail Color 15ml në ngjyra të ndryshme të reja për Salons gozhdë profesionale. Euro-Line pastel UV Gel Nail Color 15ml lehtë të tërheqë veten mirë dhe në sajë të viskozitetit të mesme, janë veçanërisht të mira.

Duke aplikuar atë në mënyrë të përsëritur për të arritur gozhdë të ndryshme harton intensitetin ngjyra dhe imagjinata e tyre mund të kandidojë egra.

- Euro-Line pastel UV Gel Nail Color 15ml mund të kandidojë direkt në bazë xhel
apo aplikuar në ndërtues design gozhdë

- Ai duhet të zbatohet thinly për shkak të ngjyrës pigmente gozhdë, në mënyrë që drita UV

Të gjitha të projektimit gozhdë të mund të mësoj xhel dhe kështu bëri një kurë 100%

mund të

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.5
Përmbledhje
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar