Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel me ngjyrë
Wetlook Color Gel pastër vështirë të bardhë - pa shpërndarje
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Nded Wetlook xhel ngjyra pastër - pa shpërndarje sjell ngjyra të pastër me faktor shndrit në gozhdë xhel . Lagësht sy xhel krijuara gjatë shërimin asnjë djersitje , në mënyrë që pastrimi i gozhdë përfunduar lënë jashtë . Për më tepër , sipërfaqja është e gatshme mbyllur menjëherë .

Në përgjithësi ,skadimit të modelimit si në përdorimin e ngjyrës tjetër është edhe gels . Në hapin e parë e gozhdë artificiale është e modeluar dhe formë . Sipërfaqe gozhdë është pastruar dhe roughened Aufbaugels e tampon . Kjo krijon një bazë ideale për xhel ngjyra Wetlook Kjo është aplikuar në një shtresë e hollë në gozhdë dhe shërimit nën UV llambës . Që nuk ndodh djersitje ,gozhdë xhel nuk duhet të pastrohen veç e veç . Gjithashtu panevojshme është rendi i një gjuetar fokash shtesë si një fund . Një pallto të lartë ose një pallto të qartë nuk është e nevojshme për shkakgozhdë është në shkëlqim të lartë dhe rezistente zeroja .

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar