Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel me ngjyrë
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium Neoni termike ngjyra xhel - i ri Neonlook në bashkëveprim
Details
+
Neoni termike xhel Ngjyra Vylet-Nails Premium në ngjyra të ndritshme tregon një efekt shumë të veçantë kur ndryshimet e temperaturës. Xhel ndryshon hije ngjyra e saj. Kjo rezulton në thonjtë interesante dhe lojra ngjyra të ndryshueshme që tërheqin syrin dhe të duken të reja dhe të freskëta përsëri.

Termo-Color Gel është si zakonisht integruar në thonjtë. Pas përgatitja e thonjve dhe aplikimi nga promovuesit aderimin e gozhdë xhel është e ndërtuar me kujdes deri shtresa nga shtresa, dhe shërimit nën dritën UV. Pas përfundimit të modelimit bazë gozhdë është ngritur në formën e dëshiruar dhe të përjashtuar nga paraqitjen dhe shpërndarja. Pastaj termike ngjyra neoni xhel Vylet-Nails Premium zbatohet në një shtresë e hollë dhe shërimit për 120 sekonda. Për qëndrueshmëri të gjatë e gozhdë është aplikuar si një pallto të lartë nënshkrimin dhe shërimit. Fund është pastrimi i plotë i gozhdë me një të pastër, në mënyrë alternative, lustrim të naftës mund të jenë të punësuar për të sjellë në shenjë për një shkëlqim të lartë.
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
UV përshtatshme

Modelim i përsosur dhe i qëndrueshëm me anë të UV xheleve dhe pajisjeve të duhura: Xhelet ofrohen në ngjyra dhe në konsistencë të ndryshme dhe ato ngurtësohen me anë të një UV-llambe ose CCFL-llambe për 120 sekonda. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të UV xheleve.

Acid-falas

Ju jeni alergjik dhe nuk duan të heqin dorë nga thonjtë ende e bukur. Pastaj thjesht përdorin acid-free xhel, pasi kjo është nuk alergjik.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar