Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
Mbi 150 xhel LED
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel me ngjyrë
Vylet-Nails Premium Pastel termike ngjyra xhel - Ndryshimi ngjyra me tone të buta

Details
+

Vylet-Nails Premium Pastel termike ngjyrë xhel gjithmonë ndryshon Ngjyrë kur ndryshimet e temperaturës. Sa më i lartë temperatura, aq më të kompletuar njollë. Kjo i jep të rritet në gozhdë xhel tërheqëse dhe gjithmonë në ndryshim lojë të ngjyrave dhe gradients. Zbatohet, xhel ngjyra në modellage xhel.
Gozhdë xhel është i përgatitur si zakonisht para se të aplikoni termike Vylet-Nails Premium pastel ngjyra xhel. Thonjsh natyror është paraqitur në formë dhe ashper me buffer, atëherë a agjent lidhjes është aplikuar. Ndërtues i gozhdë është modeluar me C-kurbë. Rëndësia e shërimin e plotë të shtresave individuale dhe UV llambës. Thermogel është aplikuar për të pastruar nga gozhdë djersitje dhe shërimit për 120-240 sekonda. Nëse intensiteti ngjyra nuk i plotëson kushtet, shtresa shtesë mund të aplikohen dhe shërimit. Në fund të gozhdë është forca e vendosur me nënshkrimin xhel, e bërë nga lartë-gloss dhe të qëndrueshme. Cleaner ose polish vaj të rritur shkëlqim e sipërfaqes gozhdë.


viskozitet
+

i hollë medium i trashë

Vulë
+

UV përshtatshme

Modelim i përsosur dhe i qëndrueshëm me anë të UV xheleve dhe pajisjeve të duhura: Xhelet ofrohen në ngjyra dhe në konsistencë të ndryshme dhe ato ngurtësohen me anë të një UV-llambe ose CCFL-llambe për 120 sekonda. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të UV xheleve.

Acid-falas

Ju jeni alergjik dhe nuk duan të heqin dorë nga thonjtë ende e bukur. Pastaj thjesht përdorin acid-free xhel, pasi kjo është nuk alergjik.

Feedback
+

Vlerësimet e përgjithshme

4.5

Përmbledhje

5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€

nded ndërkombëtar