Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel me ngjyrë
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium Termo Color Gel Glitter - Full Cover dhe Nail Art
Details
+
Për thonjtë shumë të veçanta me efekte speciale Vylet-Nails Premium termike Glitter Color Gel është zgjedhje e përkryer. Xhel ngjyra me grimca vezullim ndryshon ngjyrën me ndryshimet e temperaturës dhe i bën thonjtë xhel për sy të përhershëm.

Vylet-Nails Premium Termike Glitter Color Gel është aplikuar në gozhdë xhel ndërtuar me kujdes, procedura është si zakonisht: gozhdë natyrore është formuar dhe te ashper me tampon. Pastaj një promotor aderimin është aplikuar dhe pastaj struktura e gozhdë xhel fillon. Thonjsh është formuar tërësisht, thermogel është përdorur. Kjo mund te aplikohet ose në një shtresë të plotë mbuluar ose si art thonjsh. Për Pineslmalereien kjo xhel është ideale si ajo nuk ka drejtuar për shkak të një viskozitetit s. Është e rëndësishme që djersitje e Aufbaugels është hequr paraprakisht. Thermogel është shëruar nën dritën UV për 120 sekonda dhe pastaj të mbyllur. Për nënshkrimin xhel është aplikuar dhe shërimit. Së fundi, në sipërfaqe gozhdë është pastruar me fshesë ose lustrim të naftës dhe buffed.
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
UV përshtatshme

Modelim i përsosur dhe i qëndrueshëm me anë të UV xheleve dhe pajisjeve të duhura: Xhelet ofrohen në ngjyra dhe në konsistencë të ndryshme dhe ato ngurtësohen me anë të një UV-llambe ose CCFL-llambe për 120 sekonda. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të UV xheleve.

Acid-falas

Ju jeni alergjik dhe nuk duan të heqin dorë nga thonjtë ende e bukur. Pastaj thjesht përdorin acid-free xhel, pasi kjo është nuk alergjik.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.5
Përmbledhje
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar