Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel ngjitës
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
American Line xhel ngjitës
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"American Line Nail Design Mbaro me ngjyrë është e llogarive të përsosur modelimit dhe është shkëlqim. amerikan Line Nail Design xhel finlandez për të nënshkruar ideal. Nageldesign amerikan Line Nail Design Mbaro me ngjyrë janë në hap me kohën e zhvillimit amerikan thonjve të projektimit dhe të kontratës së pavarur të qetë.

UV Nail design xhel direkt nga prodhuesi Vylet-Nails në enë qelqi studio origjinal SHBA. UV Gel Nail ofrojnë Design-Nails nga Vylet të jetë me cilësi shumë të lartë dhe të qëndrueshme.

Hollë-i trashë-amerikan Finish Line Gel Nail Design efekt Honey, shkëlqim të lartë,

përsosje gozhdë tuaj sculpturing me një efekt të shndrit të veçantë. "

Përmasat
+
0.067 Metër (m)
0.7 Metër (m)
0.042 Metër (m)
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.4
Përmbledhje
5
5
4
7
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar