Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel ngjitës
Quick Finish Top ngjyrë është një shkëlqyer LED xhel nënshkrimin
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Butonin nded Quick Finish Top Coat është një LED nënshkrimin klasë moderne gel. Pjesa akrilik e gozhdë është zëvendësuar pas naildesign një të ndritshme shkëlqim "shkëlqim të lartë" vulë. Kjo veçantë dhe të sofistikuar Quick Finish Top Coat NDED për të pasur një qëndrueshmëri të ulët viskozitet dhe shkon në mënyrë të pavarur një të qetë. Shërimin kohë është më pak se 3 minuta - në varësi të performancës së UV shërimin e të lehta në përdorim. Në një njësi të lehta shërimin me 36 vat madhështi xhel shkëlqim përfunduar ndërpreu shembull tashmë pas 1.5 minuta. Si xhel përbashkët UV dhe xhel me ngjyra në dyqanin tonë online është e lehtë për procesin e gjuetar fokash LED dhe për këtë arsye të shkëlqyeshme të përshtatshme për zbatimin e përsosur modellages gozhdë cilësisë studio. pallto acid-free lartë, ajo është gjithashtu i përshtatshëm për sufferers alergji. NDED Quick Finish Top Coat është në dispozicion në sasi prej 5 ml, 15 ml, 30 ml, 50 ml dhe 250 ml. Edhe thonjtë natyrore, thonjtë akrilik dhe tekstil me fije qelqi thonjtë mund të merrni me këtë moderne të projektimit gozhdë produkt javor me shkëlqim.


Si xhel përbashkët UV dhe xhel me ngjyra në dyqanin tonë online është e lehtë për të procesit dhe gjuetar fokash LED dhe për këtë arsye përshtatshme në mënyrë ideale për të prodhuar përsosur cilësinë modellages gozhdë studio pa dispersionit.
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.4787
Përmbledhje
5
53
4
34
3
6
2
2
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar