Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel për fazat
Me xhel 1-fazor për të modeluar modeli plotë thonjsh
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Design 1 faza xhel deri në datën e nxjerrë në pah hartimin gozhdë UV zhvillimin gel. Nageldesign një fazë xhel për të gjitha shtresat e thonj artificiale mund të përdoren.

Nail Design 1 fazat xhel nënshtrohen efektit të pavarur do të thotë mjaltë të qetë. Nail Design gels 1-Faza direkt nga prodhuesi Nail Nail Design-Design-Euro-Discount janë në hap me kohën e hulumtimit polimer.

- përshtatshëm për të gjitha fazat 3
- promovues ngjites inkorporuar
- Efekti i mjaltit në mënyrë që ajo automatikisht shkon pa probleme
- High komentoj mbi disa javë
- Nuk e verdhë
- Me pigmente ngjyra dhe stolitë e pluhur-miscible "

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.7174
Përmbledhje
5
242
4
73
3
6
2
1
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar