Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel Soak Off
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Soak-off xhel për nënshkrimin e një finish të kualitetit të lartë të modelimit
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"UV Thith Off - nënshkrimin xhel është një shtresë nënshkrimin mbi tuaj fllad
zbatohen thonjtë skalitur. Thith UV Off - xhel nënshkrimin e jep
Thonjtë e saj të një përfundim të përkryer.

Thith UV Off - nënshkrimin xhel është si çdo ngjyrë Thith-Off me nevoja të veçanta
Solver materiale për të zgjidhur. "

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.25
Përmbledhje
5
13
4
6
3
3
2
2
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar