Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë

Aksesorë

Filter articles
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Druri shkopinj portokalli Aksesorë Druri shkopinj portokalli
0,10 € *
0,42 € / 100 g
Penel për të pastruar pluhurin Aksesorë Penel për të pastruar pluhurin
from 0,11 € *
-48%
Pllaka kozmetike, mur dopjo Aksesorë Pllaka kozmetike, mur dopjo
from 0,11 € *
2,20 € / 100 ml
-50%
Thikë për lëkurën e thonjve Aksesorë Thikë për lëkurën e thonjve
0,32 € *
0,91 € / 100 g
Enë plastike, bosh, 3 ml Aksesorë Enë plastike, bosh, 3 ml
0,37 € *
0,59 € / 100 g
Pincetë në formë këmbe kali Aksesorë Pincetë në formë këmbe kali
0,43 € *
1,59 € / 100 g
Penel silikoni për dizajn thonjsh Aksesorë Penel silikoni për dizajn thonjsh
from 0,22 € *
-49%
Nail Art Picker Aksesorë Nail Art Picker
0,22 € *
-49%
Shishe plastike Aksesorë Shishe plastike
from 0,25 € *
0,25 € / 100 ml
-49%
Shabllone për manikyr French Aksesorë Shabllone për manikyr French
from 0,27 € *
0,84 € / 100 g
-50%
Art Nail Stencils Aksesorë Art Nail Stencils
from 0,27 € *
-50%
Ekspozitor ngjyrash Aksesorë Ekspozitor ngjyrash
0,65 € *
6,50 € / 100 g
Hinkë Aksesorë Hinkë
0,76 € *
2,92 € / 100 g
Nail art përzierjen pjatë Aksesorë Nail art përzierjen pjatë
0,76 € *
4,00 € / 100 g
Pllaka kozmetike dizajni, 15 ml Aksesorë Pllaka kozmetike dizajni, 15 ml
0,92 € *
6,13 € / 100 ml
Krem mirëmbajtës Elina për duar dhe thonj Aksesorë Krem mirëmbajtës Elina për duar dhe thonj
0,49 € *
0,29 € / 100 g
-50%
Pllaka xheli UV për dizajn, 15ml Aksesorë Pllaka xheli UV për dizajn, 15ml
1,05 € *
7,00 € / 100 ml
Pllaka kozmetike, të arta Aksesorë Pllaka kozmetike, të arta
from 1,06 € *
7,07 € / 100 ml
Shishe me sprucim Aksesorë Shishe me sprucim
from 0,60 € *
0,70 € / 100 g
-50%
Njolla vorbulluese për thonjtë Aksesorë Njolla vorbulluese për thonjtë
from 0,60 € *
1,20 € / 100 g
-50%
Krem Elina për duar dhe thonj Aksesorë Krem Elina për duar dhe thonj
from 1,20 € *
1,20 € / 100 g
Shishe plastike me llak, 250 ml Aksesorë Shishe plastike me llak, 250 ml
from 1,22 € *
0,49 € / 100 ml
Xhel UV  "Style" pagan, 15 ml Aksesorë Xhel UV "Style" pagan, 15 ml
from 1,24 € *
8,27 € / 100 ml
Prerëse tipasash Aksesorë Prerëse tipasash
1,42 € *
1,29 € / 100 g
Balsam Dina për duar dhe thonj Aksesorë Balsam Dina për duar dhe thonj
0,71 € *
0,71 € / 100 ml
-50%
Kutia e tipsave të thonjve, bosh Aksesorë Kutia e tipsave të thonjve, bosh
from 1,42 € *
1,42 € / 100 g
Shishe bombol me vrimë nxjerrëse Pump Aksesorë Shishe bombol me vrimë nxjerrëse Pump
1,49 € *
2,48 € / 100 ml
Gërshërë thonjsh Aksesorë Gërshërë thonjsh
from 0,77 € *
1,97 € / 100 g
-50%
Krem mirëmbajtës për lëkurën Elina Aksesorë Krem mirëmbajtës për lëkurën Elina
1,53 € *
1,39 € / 100 g
NDED tamponë në formë rrotulle Aksesorë NDED tamponë në formë rrotulle
1,64 € *
0,71 € / 100 g
NDED mbushës për të carat Aksesorë NDED mbushës për të carat
0,87 € *
5,80 € / 100 ml
-50%
Limë për mbrojtjen e thonjve Aksesorë Limë për mbrojtjen e thonjve
from 0,88 € *
2,20 € / 100 g
-50%

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Aksesorë:

Studio thonjsh e lëvizshme (valixhe, vagonetë)
Ju dëshironi të zgjeroni biznesin tuaj dhe të ofroni një shërbim të lëvizshëm, në mënyrë që të arrini edhe ata klientë që nuk banojnë në afërsi të studios suaj, që jetojnë në fshat apo në periferi të qytetit, apo ata klientë që nuk kanë kohë të vijnë...
Vegla pune
Realizimi i thonjve të bukur mund të duket më i thjeshtë nga ç’është në të vërtetë. Pak eksperiencë dhe teknikë është sigurisht e rëndësishme për një NailDesign perfekte. Por sigurisht vetëm kaq nuk mjafton. Njësoj si në artizanat, talenti nuk të...
Penel
Përdorimi furçë tonë NDED për të bërë krijimtarinë tuaj ashtu si dëshironi dhe miqtë tuaj apo të njohurit atë. NDED brushat tona janë në dispozicion me ne në dizajne të ndryshme për ju të gjeni gels ndryshme trashë dhe bojra mund të na ashtuquajturit...
Enë bosh
Në dyqanin tuaj klienti ose klientia mund të shohë cilat produkte janë blerë tek cili prodhues. Logoja e një prodhuesi të njohur që prodhon produkte të mira zgjon besim dhe përcjell kompetencë. Paketimi atraktiv i një produkti nxjerr në pah orientimin...
Garza swabs & pads pambuku
Zgjidhje të madhe të Pads Celuloza cilësisë, pads pambuku dhe tul swabs për thonjtë dhe dizajn thonjsh janë garzë pa dhe absorbues. Ata janë ideale për të hequr shtresa ngjitet pas shërimin, për dezinfektimin dhe pastrimin e lëkurës dhe furçat. Garza pads
Mbështetësja e dorës
Krijo nëpër duart tona NDED mbështetet një atmosferë spontan ndjehen të-mirë për t'u çlodhur miqtë dhe familjen tuaj edhe më shumë dhe ata mbajnë duart tuaja spontanisht qetë. Për shkak se duart janë mbajtur NDED në duart tona mbështetet në një nivel të..
Higjiena në një studio thonjsh
Lejoni klientët tuaj për të vepruar miri është esenciale për të siguruar higjienën në vendin tuaj të punës. Nëse në shtëpinë tuaj apo në biznesin tuaj ekskluzive. Në fillim të gjitha materialet e nevojshme duhet të jenë të pranishëm: -...
Ruajtja dhe ekspozitori
Magazinimi: Ne ofrojmë depo të ndryshme: Një furçë artistë në rozë ose të bardhë, e cila është krejtësisht i përshtatshëm për ruajtjen e brushave arti gozhdë. Donatorët-aspekt qelizave tona në dizajn të modës ofron hapësirë ​​për 500 rolin e...
Trajnimi + udhëzuesit
Dezenjuesimi i thonjve është një profesion si shumë profesione të tjerë në fushën e Wellness and Beauty por që bazohet në diçka ekstra. Që të mësoni mënyrën e përkujdesjen ndaj thoit, ndaj lëkurës dhe dizenjimin e thonjve, nuk mjafton një tentativë e...
Shabllonet
Ju dëshironi të zbukuruar thonjtë tuaja vetëm ende në fuqi? Nëse dizajnin e bardhë me lule për dasma, pemët e Krishtlindjeve, motive engjëll për Krishtlindje apo një dizajn i shokuar për pushime verore. Me Konad tona origjinale templates ju mund të gjeni.
Mirëmbajtja e duarve + manikyri
Duart manicured janë "kartëvizita" e një gruaje. Prandaj, manikyr dhe pedikyr është aq e rëndësishme. Kjo e ka nevojë për mjetet e duhur. Filloni me një pastrim dorë dhe të aplikojnë removers cuticle. cuticles ashtu-zbuti mund të përdoret...

Pas pamjes perfekte dhe të mrekullueshme të thonjve të modeluar nuk fshihet vetëm një punë e madhe. Aparenca të mashtron, ashtu si edhe në situatat e tjera jetësore, edhe tek dizenjimi profesional i thonjve është e njëjta gjë; por kjo ndryshon, nëse dikush e ka provuar vetë, apo ka vizituar një studio thonjsh. Sigurisht që nuk del pa marrë me vete pak teknikë dhe kreativitet. Por ato realizohen nëse disponohen aksesorët e përshtatshëm për modelim thonjsh. Produktet shumë cilësore që i përgjigjen standardeve evropiane do ti gjeni këtu tek NailDesign në kategoritë përkatëse. Ato janë aty për konsum vetjak si edhe për studiot e thonjve apo për tregtarët e shumicës dhe të pakicës. Me penelat Nailart ju mund të bëni edhe vizat më të holla të mundshme duke realizuar kështu dizenjo artistike. Ju mund të përzgjidhni në gamën e gjerë të penelave, ju keni në dispozicion edhe setin e penelave Nailart që përbëhet nga 6 penela të ndryshëm. Ju mund të porosisni edhe enën për pastrimin e penelave, të cilët i keni përdorur për një kohë të gjatë. Për një kurim relaksues të thonjve ne rekomandojmë manikyr të butë për punim ergonomik. Thonjtë artificialë D-Tips dhe format e tjera me Tip-sa plotësojnë çdo asortiment në shtëpi apo në studion e thonjve. Ju do të tërhiqni vështrime veçanërisht nga Airbrush Look trendi dhe shumë kreativ. Nailart Airbrush Tips ju frymëzojnë për dizenjim fantastik të thonjve tuaj.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€