Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Mirëmbajtja e duarve + manikyri

Mirëmbajtja e duarve + manikyri

nded trajtim me kalcium Mirëmbajtja e duarve + manikyri nded trajtim me kalcium
4,95 € *
33,00 € / 100 ml
Vylet Nails vaj për trajtimin e lëkurës së thonjve Mirëmbajtja e duarve + manikyri Vylet Nails vaj për trajtimin e lëkurës së thonjve
from 1,95 € *
13,00 € / 100 ml
NDED mbushës për të carat Mirëmbajtja e duarve + manikyri NDED mbushës për të carat
3,95 € *
26,33 € / 100 ml
NDED laps për trajtimin e lëkurës së thonjve  Mirëmbajtja e duarve + manikyri NDED laps për trajtimin e lëkurës së thonjve
2,45 € *
7,66 € / 100 g
Vaskë manikyri Mirëmbajtja e duarve + manikyri Vaskë manikyri
from 1,25 € *
1,12 € / 100 g
Krem Elina për duar dhe thonj Mirëmbajtja e duarve + manikyri Krem Elina për duar dhe thonj
1,25 € *
1,25 € / 100 g
Krem mirëmbajtës për lëkurën Elina Mirëmbajtja e duarve + manikyri Krem mirëmbajtës për lëkurën Elina
1,25 € *
1,14 € / 100 g
Vylet Nails trajtim me kalcium Mirëmbajtja e duarve + manikyri Vylet Nails trajtim me kalcium
5,95 € *
39,67 € / 100 ml
Vylet Nails mbushës i të çarave Mirëmbajtja e duarve + manikyri Vylet Nails mbushës i të çarave
5,95 € *
39,67 € / 100 ml
Vylet Nails trajtim me kalcium 15 ml Mirëmbajtja e duarve + manikyri Vylet Nails trajtim me kalcium 15 ml
5,95 € *
39,67 € / 100 ml
Syis Podo Line dush shtesë për banjot këmbë Mirëmbajtja e duarve + manikyri Syis Podo Line dush shtesë për banjot këmbë
10,28 € *
29,37 € / 1000 g
Syis Face Cream Krem Anti-rrudhë Viper 100ml Mirëmbajtja e duarve + manikyri Syis Face Cream Krem Anti-rrudhë Viper 100ml
29,61 € *
29,61 € / 100 ml

Duart manicured janë "kartëvizita" e një gruaje. Prandaj, manikyr dhe pedikyr është aq e rëndësishme.
Kjo e ka nevojë për mjetet e duhur. Filloni me një pastrim dorë dhe të aplikojnë removers cuticle.

cuticles ashtu-zbuti mund të përdoret së bashku me një shkop prej druri raundin e shtyrë mbrapa mirë. Pasi të keni bërë thonjtë tuaj në formë, mund të zgjidhni për dizajn gozhdë.

Duhet të jetë një bojë, ngjyra dhe veror, ose më mirë një të përmbajtur dhe të natyrshme manikyr francez në kërkim? Çdo gjë që ata të vendosin, në shitoren tonë ju do të gjeni pajisje të nevojshme për të marrë një manikyr të përsosur në shtëpi para.

Kontrolloni listën tonë në heshtje dhe të frymëzuar. Kështu, manikyr është një kënaqësi!


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€