Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Penel

Penel

Penela akriliku Penel Penela akriliku
from 5,28 € *
Penel për të pastruar pluhurin Penel Penel për të pastruar pluhurin
from 0,11 € *
-48%
NAIL-EON Furçë Xhel Penel NAIL-EON Furçë Xhel
from 3,51 € *
Furçë Penel Furçë
from 1,54 € *
-50%
Një furçë nailart Stroke Penel Një furçë nailart Stroke
from 1,86 € *
Nail Art Fineliner Penel Nail Art Fineliner
from 3,29 € *
Striper Set Penel Striper Set
5,66 € *
Penel silikoni për dizajn thonjsh Penel Penel silikoni për dizajn thonjsh
from 0,22 € *
-49%
Brush akrilik Nr. 6 Penel Brush akrilik Nr. 6
15,41 € *
Penel thonjsh Penel Penel thonjsh
3,73 € *
Nail art furçë bojë Penel Nail art furçë bojë
7,53 € *
NAIL-EON Furçë Akrilik Penel NAIL-EON Furçë Akrilik
from 1,63 € *
-50%
nded Gel Gr. 2 Penel nded Gel Gr. 2
3,73 € *
Glass stilolaps Penel Glass stilolaps
from 8,04 € *
53,60 € / 100 g
-50%
Pastrues me furçë 200 ml Penel Pastrues me furçë 200 ml
3,95 € *
1,98 € / 100 ml

Përdorimi furçë tonë NDED për të bërë krijimtarinë tuaj ashtu si dëshironi dhe miqtë tuaj apo të njohurit atë. NDED brushat tona janë në dispozicion me ne në dizajne të ndryshme për ju të gjeni gels ndryshme trashë dhe bojra mund të na ashtuquajturit Fine Lines. Furçë tona NDED janë formuar për të i aftë që për çdo mendje krijuese dhe modelet mund të aplikohet aq lehtë dhe me saktësi dhe me qetësi. Gels tona dhe bojra mund të jetë me furçë tonë NDED edhe më e lehtë, të shpejtë dhe më saktë se se ky është rasti me të tjerët, ata ishin të përgatitur posaçërisht për nevojat e klientëve tanë përdorin.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€