Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Penel
Me magji arti furçë thonjsh vendosur manikyr me cilësi të lartë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Nail Design vë brushave për studiot gozhdë profesionale me brushat zi. Nail Nail Design brush vë cilësisë më të lartë direkt nga prodhuesi Nail Nail Design-Design-Euro-Discount.

- Nail Nail Design brushat grupe me brushat e shumë të ndryshme "

Përmasat
+
0.253 Metër (m)
0.052 Metër (m)
0.012 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.8571
Përmbledhje
5
6
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar