Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Ruajtja dhe ekspozitori
Timon ngjyra ekran të shfaqë krijimet tuaja apo praktikuar
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Ky i dobishëm design gozhdë Nail Wheel është e mrekullueshme për të paraqitur polish tuaj gozhdë, xhel dhe krijimet e artit të ngjashme gozhdë në studio design tuaj gozhdë.

Një tjetër përdorim është që të (bojë si thonjtë, lë të kuptohet se të instaluar, etj), ngjyra e gozhdë rrota të projektimit për praktikë të përdorin. Wheel Nail mund gjithashtu të përdoret në mënyrë të përsëritur, që nga materiali ka veti të mira të rezistencës manikyrin e thonjve mbartës dhe tretës të ngjashme, kështu që ju mund të aplikoni një polish ngjyrë në thonjtë dhe pastaj hiqni përsëri.

Përveç kësaj, design gozhdë prezantimin display geei ideale

Përmasat
+
0.012 Metër (m)
0.009 Metër (m)
0.007 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.7273
Përmbledhje
5
9
4
1
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar