Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Pluhur vezullues
Arritja tani me efekte fantastike tona pluhur vezullim thonjsh
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Art Designs Glitter Pluhur për Salons gozhdë profesionale janë ideale për përzierjen me dizajn gozhdë gel UV ose të hedh në manikyrin e thonjve ende e patharë. Nail Art Designs pluhur Glitter janë në cilësi të projektimit të lartë gozhdë dhe të vijnë direkt nga prodhuesi Nail Design-Euro-Discount.

- Nail Art Designs Glitter Powder është e shkëlqyer:

- Për të përzierje me dizajn gozhdë gel UV dhe produkteve akrilik

- Për të aplikohet në projektimin polish lagësht e thonjve

- Perfect për dizajn modelimit gozhdë stoli e tyre

Përmbajtja: 3 g per dozë "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6238
Përmbledhje
5
79
4
13
3
4
2
3
1
2

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar