Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp - Dizajn Thonjsh Vezullim Individuale për Thonj
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Çfarë e bën thonjsh NAIL-EON peel off gel llak crisp është se në xhel grimcat e ndryshme janë të përfshira. Metalike me shkëlqim dhe në ngjyrë ndryshme Madhësi dhe ata janë të përhapur gjatë aplikimit në sipërfaqe thonjsh dhe për të krijuar me porosi thonjsh artit. Gel llak është përdorur si një thonjsh konvencionale. Megjithatë, produkti është shëruar në dritë UV.

Si për çdo aplikim xhel, thonjsh duhet të jetë i përgatitur mirë në zbatimin e thonjsh NAIL-EON peel gel off llak crisp. Kur aplikohet për thonjtë natyrore një shtresë bazë duhet të përdoret, djersitje prodhuar gjatë kurimit nuk është hequr. Për përgjegjësinë ideal ofron një abetare. Crisp gel llak është aplikuar në thonjsh me furçë në një shtresë e hollë dhe pastaj të shërohet. Pas duke përdorur llamba UV një shtresë ngjitet mbetet në thonjsh që mund të hiqet me një fshesë nga gamën tonë të mirë. Përfundimi i këtij dizajn thonjsh formon një vulë. Për këtë qëllim, një pallto të lartë është përdorur.

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar