Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
Vylet-Nails Premium Manikyrin e thonjve UV Termo pastër - Ngjyrat alternuar
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Hollë trashë Vylet-Nails Premium manikyrin e thonjve UV Termo pastër nuk është vetëm jashtëzakonisht zeroja dhe shatterproof, ai zgjon efekte speciale në gozhdë. Për shkak të përbërjes së saj të veçantë ndryshimet termike Gellack me temperatura ndryshon Ngjyrë e tij dhe në këtë mënyrë prodhon luan emocionuese e ngjyrës në sipërfaqe gozhdë.
Për qëndrueshmëri afatgjatë Vylet-Nails Premium polish gozhdë UV në gozhdë Termo përgatitja pastër adekuat është e nevojshme. Kur toka është një shtresë bazë, e cila është aplikuar në gozhdë ashper dhe pastruar mirë. Pas shërimin nën UV-dritë, abetare është e gatshme për pranimin e Gellacks UV. Shtresa ngjitet mbetet në gozhdë. Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polish Termo pastër është aplikuar në një shtresë e hollë, por mbulon dhe shërimit për 2 x 120 sekonda nën dritën UV. Nëse intensiteti ngjyra mund të rritet, atëherë ky proces mund të rritet me një Gellack dytë shtresë. Kështu gozhdë pikturuar gjatë mbetet e qëndrueshme dhe intensiteti ngjyra nuk ulet, një pallto të lartë është i rekomanduar. Vulosja kryhet si një fund, pallto të lartë është aplikuar lodhur dhe shërimit tërësisht.

Vetem per perdorim komercial/ Vetem per perdorim ne thonj artificial ose per ndertime shtresash

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6667
Përmbledhje
5
7
4
1
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar