Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish bie për këndshëm artit gozhdë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Efekti gozhdë polish NAIL-EON UV flake është aplikuar si një efekt xhel në ngjyrë bojë. Llak shtresë transparente gozhdë me një shtresë të ylbertë dhe në të njëjtën kohë të sigurojë që projektimit gozhdë është e gjatë të qëndrueshme, zeroja rezistente dhe të qëndrueshme.

Për të përdorur NAIL-EON gozhdë UV efekt polish bie, sipërfaqja është roughened dhe dusted me thonjtë natyrore ose artificiale. Më pas, një shtresë bazë është aplikuar dhe shërimit nën dritën UV për 120 sekonda. Shtresa ngjitet mbetet mbi sipërfaqen thonjsh dhe shërben si bazë për llak efekt. Gellack është pikturuar në një shtresë të pasur dhe shërimit nën UV llambës. Për të nënshkruar gozhdë më në fund, një pallto të lartë është përdorur. Kjo është aplikuar në NAIL-EON gozhdë UV efekt polonisht bie së bashku me shtresë të ngjitet dhe të shërohet gjithashtu. Shtresa rezulton shpërndarje është hequr me të pastër. Nga ana tjetër, një lustrim për shndrit maksimale mund të përdoren.

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar