Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
Η ύλη φαίνονται σε παστέλ με NAILEON UV βερνίκι νυχιών Γυμνό
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Thonjtë me manikyrin e thonjve UV NAIL-EON Nude krijon thonjtë elegante në tone matte. Gellacke delikate mund të aplikohet për thonjtë natyrore dhe artificiale dhe janë ideale në kombinim me modelimin akrilik për dizajn gozhdë. Pas shërimin dhe pastrimin e sipërfaqes gozhdë për qëndrueshmëri më të gjatë është vulosur me një pallto të lartë.
Në përgatitje për zbatimin e gozhdë UV NAIL-EON polonisht gozhdë lakuriq është manicured, ose modeluar, sipërfaqja gozhdë është pastruar për punë Gellack tërësisht me të pastër. Një shtresë bazë e cila shëron nën UV pajisje që krijon në gozhdë natyrore dokument përshtatshme, shtresa rezultuar ngjitet mbetet në gozhdë. Polish gozhdë UV, e cila është në dispozicion në tone të ndryshme pastel, dhe është aplikuar më pas si një manikyr gozhdë konvencionale dhe shërimit. Tani një gozhdë në gozhdë mund të jenë të përpunuara, përndryshe, drejtpërdrejt vulën me një pallto të lartë e bërë. Gjithashtu kjo është shëruar nën dritën ultravjollcë dhe hequr nga dispersionit.

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6296
Përmbledhje
5
22
4
2
3
2
2
0
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar