Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
Soak Off Gel Llak NAIL-EON Metalike - Gel Llak me sy Metalike për Thonj
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

NAIL-EON soak off gel llak metalike thonjsh është i përshtatshëm për thonjtë natyrore, si dhe për xhel apo grupe thonjsh akrilik. Thonjtë si zakonisht përgatiten dhe të veshura me manikyrin e thonjve UV. Pas shërimin, shtresa Veshje është e gatshme për artin krijues thonjsh apo një vulë me top coat.

Soak off gel llak NAIL-EON në sy metalike janë aplikuar në thonjsh mirë-përgatitur. Është e rëndësishme për të pastruar sipërfaqe thonjsh dhe një shtresë bazë në thonjsh natyrore si sfond, e cila përdoret si manikyrin e thonjve dhe është shëruar në një llambë UV. Të nxehtit të krijuara gjatë shërimin e djersitje nuk është hequr. Përgatitur thonjsh është e veshur me të zgjedhur NAIL-EON soak off gel llak metalike gri gjelbër ose ngjyrë vjollcë. Gel llak  shtresa është shëruar në një llambë UV. Shtresa ngjitet është hequr me pastër nga sipërfaqja thonjsh. Në hapin e fundit, gozhdë duhet të vuloset me një pallto të lartë. Për kujdesin dhe vetëtimën e thonjve, thonjsh naftës nded mund të përdoret gjithashtu.

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar