Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë

Kozmetikë

Filter articles
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bi-es 313 Frauen Deodorant Spray 150 ml Kozmetikë Bi-es 313 Frauen Deodorant Spray 150 ml
6,38 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Königlichen Marke Gold-Eau de Toilette 100 ml Kozmetikë Bi-es Königlichen Marke Gold-Eau de Toilette 100 ml
23,26 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Dynamix Schwarz Deodorant Spray 150 ml Kozmetikë Bi-es Dynamix Schwarz Deodorant Spray 150 ml
6,38 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Nazeli Deodorant Spray 150 ml Kozmetikë Bi-es Nazeli Deodorant Spray 150 ml
6,38 € *
0,00 € / 100 ml
Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum 100 ml Kozmetikë Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum 100 ml
228,48 € *
0,00 € / 100 ml
Cerruti 1881 Eau de Toilette 30ml Kozmetikë Cerruti 1881 Eau de Toilette 30ml
76,62 € *
0,00 € / 100 ml
Cacharel Noa Eau de Toilette 30 ml Kozmetikë Cacharel Noa Eau de Toilette 30 ml
106,59 € *
0,00 € / 100 ml
Adidas Victory League Eau de Toilette 50 ml Kozmetikë Adidas Victory League Eau de Toilette 50 ml
27,79 € *
0,00 € / 100 ml
Adidas Dynamic Pulse Eau de Toilette 50 ml Kozmetikë Adidas Dynamic Pulse Eau de Toilette 50 ml
27,79 € *
0,00 € / 100 ml
La Rive for Men Eau de Toilette 100ml AQUA Kozmetikë La Rive for Men Eau de Toilette 100ml AQUA
18,30 € *
0,00 € / 100 ml
Cacharel Amor Amor Eau de Toilette 30 ml Kozmetikë Cacharel Amor Amor Eau de Toilette 30 ml
103,14 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Sexy Girl Deodorant Spray 150 ml Kozmetikë Bi-es Sexy Girl Deodorant Spray 150 ml
6,38 € *
0,00 € / 100 ml
La Rive für Frau immer Eau de Parfum 90ml Kozmetikë La Rive für Frau immer Eau de Parfum 90ml
21,81 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Brossi Blau Eau de Toilette 100 ml Kozmetikë Bi-es Brossi Blau Eau de Toilette 100 ml
23,26 € *
0,00 € / 100 ml
Fa NutriSkin Care & Protect Deo Roll-On 50ml Kozmetikë Fa NutriSkin Care & Protect Deo Roll-On 50ml
8,81 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Porto Di Capri Deodorant Spray 150 ml Kozmetikë Bi-es Porto Di Capri Deodorant Spray 150 ml
6,38 € *
0,00 € / 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Eau de Parfum 30ml Kozmetikë Elizabeth Arden Green Tea Eau de Parfum 30ml
32,99 € *
0,00 € / 100 ml
Lady Speed ??Stick Deodorant Gel pH Aktiv 65g Kozmetikë Lady Speed ??Stick Deodorant Gel pH Aktiv 65g
12,38 € *
0,00 € / 100 g
Adidas Team Five Deodorant Spray 150 ml Kozmetikë Adidas Team Five Deodorant Spray 150 ml
10,67 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Deodorant Magie Erleben Spray 150 ml Kozmetikë Bi-es Deodorant Magie Erleben Spray 150 ml
6,38 € *
0,00 € / 100 ml
Erleben Sie Bi-es The Magic Perfumka 15ml Kozmetikë Erleben Sie Bi-es The Magic Perfumka 15ml
8,28 € *
0,00 € / 100 ml
La Rive für Frau Perle 150ml Deodorant Sprau Kozmetikë La Rive für Frau Perle 150ml Deodorant Sprau
6,27 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Ego Red Eau de Toilette 100 ml Kozmetikë Bi-es Ego Red Eau de Toilette 100 ml
23,26 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Zone Frische Eau de Toilette 100 ml Kozmetikë Bi-es Zone Frische Eau de Toilette 100 ml
23,26 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Ruhm Lady Geheimnis EDP 50 ml Kozmetikë Bi-es Ruhm Lady Geheimnis EDP 50 ml
17,04 € *
0,00 € / 100 ml
STR8 Red Code Eau de Toilette 100ml Kozmetikë STR8 Red Code Eau de Toilette 100ml
40,97 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Ego Schwarz Deodorant Spray 150 ml Kozmetikë Bi-es Ego Schwarz Deodorant Spray 150 ml
6,38 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Sin Deodorant 75ml Glas Kozmetikë Bi-es Sin Deodorant 75ml Glas
11,66 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Laserre Pour Homme Deodorant Spray 150 ml Kozmetikë Bi-es Laserre Pour Homme Deodorant Spray 150 ml
6,38 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Ego Red Deodorant Spray 150 ml Kozmetikë Bi-es Ego Red Deodorant Spray 150 ml
6,38 € *
0,00 € / 100 ml
Playboy-Generation für Ihn Deodorant Spray 150 ml Kozmetikë Playboy-Generation für Ihn Deodorant Spray 150 ml
13,33 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Victoria Eau de Parfum 100 ml Kozmetikë Bi-es Victoria Eau de Parfum 100 ml
23,26 € *
0,00 € / 100 ml
Playboy Super Eau de Toilette 40ml neu Kozmetikë Playboy Super Eau de Toilette 40ml neu
26,59 € *
0,00 € / 100 ml
Miraculum Pani Walewska Parfüm 30ml Rubin Kozmetikë Miraculum Pani Walewska Parfüm 30ml Rubin
29,19 € *
0,00 € / 100 ml
Bi-es Engel In My Dream Eau de Parfum 100 ml Kozmetikë Bi-es Engel In My Dream Eau de Parfum 100 ml
24,46 € *
0,00 € / 100 ml
C-THRU Glamorous Eau de Toilette 30 ml Kozmetikë C-THRU Glamorous Eau de Toilette 30 ml
34,61 € *
0,00 € / 100 ml
Tom Tailor East Coast Club Man Eau de Toilette 50ml Kozmetikë Tom Tailor East Coast Club Man Eau de Toilette 50ml
73,27 € *
0,00 € / 100 ml
Fa Divine Moments Deodorant Spray 150ml Kozmetikë Fa Divine Moments Deodorant Spray 150ml
9,17 € *
0,00 € / 100 ml
La Rive Disney Cars Eau de Toilette 50 ml Kozmetikë La Rive Disney Cars Eau de Toilette 50 ml
26,07 € *
0,00 € / 100 ml
Naomi Campbell Pret a Porter Deodorant Glas 75ml Kozmetikë Naomi Campbell Pret a Porter Deodorant Glas 75ml
44,39 € *
0,00 € / 100 ml
Kenzo Homme Eau de Toilette 30 ml Kozmetikë Kenzo Homme Eau de Toilette 30 ml
108,44 € *
0,00 € / 100 ml
Hugo Boss Jour pour Femme Eau de Parfum 30ml Kozmetikë Hugo Boss Jour pour Femme Eau de Parfum 30ml
147,15 € *
0,00 € / 100 ml
Baldessarini Del Mar Eau de Toilette 90 ml Kozmetikë Baldessarini Del Mar Eau de Toilette 90 ml
119,85 € *
0,00 € / 100 ml
Mexx Man Life Is Now Eau de Toilette 50ml Kozmetikë Mexx Man Life Is Now Eau de Toilette 50ml
60,08 € *
0,00 € / 100 ml
Bruno Banani Absolute Woman Eau de Toilette 20 ml Kozmetikë Bruno Banani Absolute Woman Eau de Toilette 20 ml
45,93 € *
0,00 € / 100 ml

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Kozmetikë:

Make-up
Një çehre e freskët duket e shëndetshme dhe vitale. Me Make-up in tonë të kozmetikës natyrale ju mbështesni në mënyrë efektive karizmën tuaj dhe sillni në çdo stineski në fytyrën tuaj. Të gjitha produktet janë pa aditivӕ sintetikë dhe karakterizohen nga
Kujdesi për flokët
Flokët duhet të mirëmbahen në mënyrë që të mbeteten të shëndetshëm dhe të bukur ose edhe për t’u bërë të shëndetshëm, në rast se janë veçanërisht të stresuar. Nga shampoja , kremi i flokëve deri tek kura e flokëve mund të gjendet në gamën tonë te gjer
Kujdesi për lëkurën
Lëkura është e ekspozuar vazhdimisht ndaj influencave të shumta. Në mënyrë që ajo mos vuaj nga këto fennomene si, nxehtësia, i ftohti,lagështia apo produkteve të tjera pastruese është e rëndësishëm një pastrim i rregullt i lëkurës. Të larit dhe të bërit d
Aksesorë SPA
Relaksi dhe kujdesi kanë një rëndësi të madhë gjatë kohës tonë plot stres, pë t’a mbajtur trupin dhe shpirtin të shëndetshëm. Prandaj SPA eshtë një fushë gjithmonë e në rritje dhe e shumëllojshme. Për aplikacione dhe trajtime sa më të këndshme, kemi bashk
Bukuri natyrale e lëmuar
Bukuria dhe karizma nuk janë gjithmonë të dhëna vetëm nga natyra. Edhe bima me e bukur prishet nëse ajo nuk ujitet dhe dhe nuk kujdesemi për të. E njëjta gjë ndodh edhe me lëkurën njerëzore dhe flokët nëse ato lihen pas dore. Prandaj, kujdesi është thelbësor , ku përzgjedhja e duhur kozmetike nëpërmjet një kontributi vendimtar, të çon drejt suksesit. Në dyqanin tonë online ne ju prezantojmë ju një gamë të gjerë me produkte natyrale kozemtike, produkte mbrojtëse si edhe parfum. Përkëdheleni veten dhe trupin tuaj me produkte të zgjedhura dhe largoni rrudhat e krijuara nga koha. Pas një kohe te shkurtër do të ndjeni  që një trup i kuruar ,do të ketë një ndikim pozitiv edhe në shpirtin tuaj si edhe forcon qarte vetevleresimin.

Fjala „Kozmetikë“: vjen nga greqishtja e lashtë dhe do të thotë „zbukuroj“ ose rregulloj. Me këtë kuptim arriti nocioni nga mesi i shekulllit te 19 nga Franca, në Gjermani. Në terminologjinë e përdorur sot,  nën termin  Kozmetik përmblidhet gjihtcka e cila i shërben : pastrimit, kujdesit dhe zbukurimit të trupit dhe flokut. Artikujt kozmetike  kujdesen që të pastrojnë lëkurën dhe flokët nga papastërtitë dhe djersa, atjo janë ushqyese dhe e mbrojnë trupin nga funksionet e tij mbrojtëse ato ndikojnë kundër plakjes së lëkurës dhe kujdesen gjithashtu të kurojnë pamjen e jashtme nëpërmjet një kozmetike dekorative si edhe për në aromë të këndshme.


Ne kemi vënë për ju në dispozicion një gamë të gjerë produktesh që ju ofron ju gjithcka për t’u kujdesur në menyrë natyrale. Pika jonë e fortë është kozmetika natyrale e cila ështe pa konsevantë dhe materiale të dëmshme. Nëse bëhet fjalë për krem, make-up (krem pudër) , lapsa për sytë, lapsa buzësh, këto mund t’i blini tek kozmetika  jonë online së cilës i besoni. Nëpërmjet produkteve  të përgjedhura, do të arrini rezultatet që dëshironi.

Përveç kësaj ne ju ofrojmë juve aroma, parfume, produkte te panumërta për mirënie si edhe aksesorë SPA. Rrethojeni veten me një aluzion delikat aromatik, ose theksojeni personalitetin tuaj me nje parfum ekspresiv. Në dyqanin tonë të parfumeve, do të gjeni për çdo rast parfumin e përshtatshëm, nga një parfum ditor i lehtë  për çdo punë deri në aromë joshëve për daljet mbëmjeve.
Eksploroni produktet tona në dyqanin tonë, ku ju mund të porosisni në mënyrë shumë të rehatshme produktet tona online. Tek ne, do të gjeni gjithçka nga një dorë profesionale.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€