Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për flokët

Kujdesi për flokët

Filter articles
1 2 3 4 5
Elina Hair Claws Set prej 2 Kujdesi për flokët Elina Hair Claws Set prej 2
from 0,38 € *
-50%
Nivea Hairspray Ultra 250ml fortë Kujdesi për flokët Nivea Hairspray Ultra 250ml fortë
1,65 € *
0,66 € / 100 ml
-50%
Kammset Kujdesi për flokët Kammset
from 0,49 € *
0,78 € / 100 g
-50%
Nivea Shampo pushtet të fortë For Men 50ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo pushtet të fortë For Men 50ml
0,49 € *
0,98 € / 100 ml
-50%
Fishek me qerpikë Quickepil 110 G azulen Kujdesi për flokët Fishek me qerpikë Quickepil 110 G azulen
2,37 € *
2,15 € / 100 g
lavera Shtyer dhe Cures Kujdesi për flokët lavera Shtyer dhe Cures
from 1,63 € *
3,26 € / 100 ml
-50%
Shampo lavera Kujdesi për flokët Shampo lavera
2,65 € *
1,33 € / 100 ml
-50%
lavera Flokët Shampo Speciale Kujdesi për flokët lavera Flokët Shampo Speciale
2,65 € *
1,33 € / 100 ml
-50%
Elina Haargummis 24 St Kujdesi për flokët Elina Haargummis 24 St
from 0,66 € *
2,44 € / 100 g
-50%
lavera styling flokët Kujdesi për flokët lavera styling flokët
from 2,66 € *
5,32 € / 100 ml
-50%
Elina Hair Brush Set Kujdesi për flokët Elina Hair Brush Set
from 0,77 € *
-50%
3 Moti Taft llak flokëve 75ml Kujdesi për flokët 3 Moti Taft llak flokëve 75ml
1,04 € *
1,39 € / 100 ml
-50%
Shirit dekorativ Elina Flokët Kujdesi për flokët Shirit dekorativ Elina Flokët
0,22 € *
-49%
Nivea Shampoo Volume Sensation 50ml Kujdesi për flokët Nivea Shampoo Volume Sensation 50ml
0,65 € *
1,30 € / 100 ml
-50%
Thua Elina Flokët Kujdesi për flokët Thua Elina Flokët
0,38 € *
2,53 € / 100 g
-50%
Elina Scrunchies 12 copë Kujdesi për flokët Elina Scrunchies 12 copë
0,66 € *
2,64 € / 100 g
-50%
Nivea Hair Spray Diamond Gloss 250ml Kujdesi për flokët Nivea Hair Spray Diamond Gloss 250ml
1,73 € *
0,69 € / 100 ml
-50%
Schauma anti zbokth Shampo 400ml Kujdesi për flokët Schauma anti zbokth Shampo 400ml
1,37 € *
3,43 € / 1000 ml
-50%
Nivea Diamond Gloss Shampoo 250ml Kujdesi për flokët Nivea Diamond Gloss Shampoo 250ml
1,21 € *
0,48 € / 100 ml
-50%
Nivea shampo anti zbokth energjisë për burrat 250ml Kujdesi për flokët Nivea shampo anti zbokth energjisë për burrat 250ml
2,15 € *
0,86 € / 100 ml
-50%
Nivea Shampo gjatë Repair 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo gjatë Repair 250ml
1,33 € *
0,53 € / 100 ml
-50%
Nivea Shampoo Volume Sensation 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampoo Volume Sensation 250ml
1,33 € *
0,53 € / 100 ml
-50%
Nivea 2in1 250ml Express Kujdesi për flokët Nivea 2in1 250ml Express
1,21 € *
0,48 € / 100 ml
-50%
Nivea Hairspray gjatë Riparimi 250 ml Kujdesi për flokët Nivea Hairspray gjatë Riparimi 250 ml
1,73 € *
0,69 € / 100 ml
-50%
Nivea Shampo Riparimi Intense ndërtimin 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo Riparimi Intense ndërtimin 250ml
1,21 € *
0,48 € / 100 ml
-50%
Elina Hair Claws Set prej 4 Kujdesi për flokët Elina Hair Claws Set prej 4
0,44 € *
-49%
Elina Haargummis 6 ngjyra 18 copë Kujdesi për flokët Elina Haargummis 6 ngjyra 18 copë
0,60 € *
1,94 € / 100 g
-50%
Alpecin Flokët 200ml tonik Kujdesi për flokët Alpecin Flokët 200ml tonik
from 2,50 € *
1,25 € / 100 ml
-50%
Elina Haarschmuckset e Zezë 16 copë. Kujdesi për flokët Elina Haarschmuckset e Zezë 16 copë.
0,38 € *
2,24 € / 100 g
-50%
Fishek qiri Quickepil 110 G nature Kujdesi për flokët Fishek qiri Quickepil 110 G nature
2,37 € *
2,15 € / 100 g
Quickepil fishek qiri 110 G rozë Kujdesi për flokët Quickepil fishek qiri 110 G rozë
2,37 € *
2,15 € / 100 g
Nivea Hair Spray ekstra të fortë 250 ml Kujdesi për flokët Nivea Hair Spray ekstra të fortë 250 ml
2,92 € *
1,17 € / 100 ml
-50%
Nivea Shampoo Hidro Care 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampoo Hidro Care 250ml
1,33 € *
0,53 € / 100 ml
-50%
Nivea Diamond Gloss Mousse 150 ml Kujdesi për flokët Nivea Diamond Gloss Mousse 150 ml
1,71 € *
1,14 € / 100 ml
-50%
Nivea Hair Color Protect Spray 250 ml Kujdesi për flokët Nivea Hair Color Protect Spray 250 ml
1,73 € *
0,69 € / 100 ml
-50%
Fuqia Shampo Alpecin për gri 200ml flokëve Kujdesi për flokët Fuqia Shampo Alpecin për gri 200ml flokëve
6,57 € *
3,29 € / 100 ml
Nivea Classic Care Shampo për 250ml Normal e flokeve Kujdesi për flokët Nivea Classic Care Shampo për 250ml Normal e flokeve
1,33 € *
0,53 € / 100 ml
-50%
Nivea Shampo pushtet të fortë For Men 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo pushtet të fortë For Men 250ml
2,15 € *
0,86 € / 100 ml
-50%
Nivea Shampo pastër Ndikimi For Men 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo pastër Ndikimi For Men 250ml
1,21 € *
0,48 € / 100 ml
-50%
Nivea Shampo Color Crystal Gloss 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo Color Crystal Gloss 250ml
1,33 € *
0,53 € / 100 ml
-50%
Nivea Shampo Drejt & Easy 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo Drejt & Easy 250ml
2,15 € *
0,86 € / 100 ml
-50%
Nivea Shampo Anti Grease 250ml Fresh Energjisë Kujdesi për flokët Nivea Shampo Anti Grease 250ml Fresh Energjisë
1,33 € *
0,53 € / 100 ml
-50%
Nivea Shampoo 250ml Vital Kujdesi për flokët Nivea Shampoo 250ml Vital
2,15 € *
0,86 € / 100 ml
-50%
Fisheku i Quickepil Wax 110 G Zink Argan Kujdesi për flokët Fisheku i Quickepil Wax 110 G Zink Argan
2,37 € *
2,15 € / 100 g
Nivea Color Mousse me UV Filter 150ml Kujdesi për flokët Nivea Color Mousse me UV Filter 150ml
1,99 € *
1,33 € / 100ml
Më tepër sesa thjesht larje flokësh: Mirëqenie për flokët tuaj.
Flokë të bukur dhe një prerje moderne i përkasin një aparence të kuruar dhe theksojnë pamjen e saj. Kush ka një flokë të fortë dhe me shkëlqim, duhet të kujdeset për të për t’a mbajtur atë të shëndetshëm dhe plot shkëlqim. Kjo vlen veçanërisht për flokët e hollë, të brishtë, me gërshërëza ose për trajtimet kimike si lyerje apo permanent. Ato kanë nevojë për kujdes. Prandaj përdorni produkte, të cilat janë për tipin e flokëve tuaj. Nëse flokë i yndyrshëm, flokë i hollë, apo flokë normal, do të gjeni në dyqanin tonë për kozmetikë natyrale  dhe kujdes natyralë të flokëve një gamë të gjerë produktesh.

Gama jonë përfshin gjithçka, që ju nevojitet për një përkujdesje të plotë dhe të butë. Shampoja pastron flokun dhe për përdorim të përditshëm duhet të jetë e butë. Në përzgjedhjen e produktit duhet të keni parasysh nëse ju psh. Keni flokë të thatë apo të yndyrshëm, nëse lëkura juaj e kokës ka zbokth apo ju kruhet ose nëse tipi juaj i flokut është normal. Në të gjitha shampot janë përdorur ekstrakte naturale bimore, të cilat veprojnë në mënyrë efektive. Eshtë hequr dorë në këtë mënyrë nga konservantët kimikë dhe parfumet kimike gjithashtu. Aroma e freskët të sjell në mendje aromat natyrale tek floku. Për një krehje sa më të mirë sidomos tek flokët e gjatë dhe me kaçurrela përdoren kremërat e flokëve. Ato i përkasin një kujdesi të mirë të flokëve si një kurë e mirë për flokët e cila i jep hidratim dhe i ushqen dhe duhet të zhvillohet në varësi të flokut , në intervale të rregullta.

Për një përkujdesje të plotë dhe flokë të butë duhet bërë dhe trajtimi i duhur i flokut. Ngarkesat e tepërta kimike psh: prej lyerjes së shpeshtë ose dekolorimit, permanentit, floku juaj mund të dëmtohet shumë. Prandaj për këtë është i  rëndësishëm një kujdes i mirë  dhe natyral. Kështu që duhet të shmangni lyerjen apo dekolorimin pas një permanenti. Në rastin më të keq mund të dëmtohen flokët kaq keq saqë mund të ndihmojë vetëm një gërshërë. Jepini flokut tuaj pak kohë deri në trajtimin tjetër dhe kujdesuni për t’a me kozmetikë natyrale. Nëse keni flokë të yndyrshëm , nuk duhet të përdorni ujë të nxehtë për t’i larë. Shpëlajeni flokun vetëm me ujë të vakët. Kur floku është i thatë, kini parasysh që ajri i  tharëses së  flokut të mos jetë shumë i nxehtë, sepse nxehtësia mund të çojë në tharje të mëtejshme. Edhe gjatë stilimit të flokëve është shumë e rëndësishme përzgjedhja e produkteve stiluese për t’i mbajtur flokët të shëndetshëm dhe të bukur. Në gamën tonë të kozmetikës natyrale për flokët do të gjeni gjithçka për të cilën keni nevojë gjatë proçesit të stilimit. Flokët tuaj, do t’ju falenderojnë!

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€