Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për lëkurën
Axe Deodorant Spray për Burra 150 ml - aroma unike për çdo ditë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Karakteristikë e veçantë e scents të ndryshme të Axe llak deodorant për Burrat 150 ml e kompozime të ndryshme që kombinohen për të krijuar shije unike. Përveç efektit të besueshme të deodorant kundër erë djersë dhe lagështi underarm e parfum bën produktin dhe përdoruesit e saj të paharrueshme.
Një llak deodorant - shumë scents
Nëse shije frute-të freskëta dhe mashkullore si në Variant "Apollo", feinholzig dhe të freskëta-barishte në krijimin aromë "hapësirë ​​të thellë" apo shije frute dhe njëkohësisht gjobë-woody në Deospray "pjekur" - Axe Deodorant Spray për Burrat 150 ml përmbushur detyrat e tij si djersë frenuesit të përkryer. Kombinimet individuale parfum të rezultojë në lidhje me aromë shumë vetë çdo njeri një përshtypje të veçantë në hundë, memorizimin disa paharrueshëm - Axe Deodorant Spray për Burra, kartën e biznesit për hundë.
Përdorni çdo ditë për aromë e përditshme
Axe Deodorant Spray për Burrat mund të përdoret në çdo aromë në dispozicion çdo ditë. Llak trupit është aplikuar pas dush në mëngjes për të pastruar dhe lëkurë të thatë në sqetull. Për shkak të formulimit të saj lëkurë-miqësore me efekt anti-Bio Performance produkt ushqen lëkurën, duke mbrojtur atë në mënyrë të besueshme kundër lagështi underarm dhe odors pakëndshme të djersës. Tip ynë: Kush ka të gjitha versionet e scents Axe në shtëpi, mund të përcjellë disponimin e tij menjëherë nga aroma e duhur.
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar