Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi
YOUMAXX Files Banana - Profesionale nailfile Bent
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Për të bërë një shkurtim gozhdë, ka tre vegla të ndryshme për kujdesin e thonjve që do të ishin aty: gërshërët e thonjve, gërshërët e thonjve dhe nailfile. Me të gjitha këto mjete ju mund të prerë ose skedar thonjtë tuaj në gjatësinë e dëshiruar. Megjithatë, nailfile ka dy veta të rëndësishme që një gërshërë gozhdë ose një gozhdë nuk sjell. Nga njëra anë, është i përshtatshëm për skedarë të shkurtër, si dhe për skedarët e formës dhe në anën tjetër nuk shkakton plagë ose plasje në pllakën e thonjve dhe kështu gozhda mund të rritet pa zë, shpejt dhe në mënyrë të barabartë. Dosjet profesionale të bananes janë të përkryer për paraqitjen e shpejtë, efektive dhe të saktë të thonjve natyralë ose artificialë. Me formën e lakuar të këtij nailfile, xhel ose si thonjtë artificiale në zonën e kutikulave mund të paraqiten lehtë pa i plagosur ato. Por edhe për thonjtë e brishtë dhe të butë natyror e bëjnë këtë vetëm një punë të mirë. Kjo shumëllojshmëri e skedarëve banane është një skedar zanore, e cila është në dispozicion në ngjyrë të bardhë, të zezë ose zebër dhe me madhësi të ndryshme gruri në dyqanin tonë online. Sa më i madh të jetë madhësia e grurit, aq më e hollë është dosja. Bëni diçka të mirë për thonjtë tuaj dhe përdorni një skedar me cilësi të lartë për një prerje më të butë. Dosjet profesionale të bananes për të gjitha llojet e modelimit të thonjve si thonjtë natyralë, thonjtë xhel dhe thonjtë akrilik. YOUMAXX Fotografi banane - Profesionale nailfile lakuar - Dizajni i artit të thonjve Dosje banane për thonjtë natyralë, thonjtë artificiale, manikyrën dhe pedikyrën.

Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar