Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr

Manikyr

Filter articles
NDED manikyr me ngjyrë PURE Manikyr NDED manikyr me ngjyrë PURE
from 0,68 € *
4,53 € / 100 ml
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Manikyr NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
from 1,20 € *
3,33 € / 100 g
Laps për thonj Manikyr Laps për thonj
1,30 € *
5,42 € / 100 g
Shine Night Powder Pastel Manikyr Shine Night Powder Pastel
from 1,30 € *
43,33 € / 100 g
nded polake vulosje Manikyr nded polake vulosje
from 1,64 € *
32,80 € / 100 ml
NDED shtresa bazë Manikyr NDED shtresa bazë
from 2,15 € *
14,33 € / 100 ml
Vylet Nail stabilizator pa ekran Manikyr Vylet Nail stabilizator pa ekran
2,15 € *
14,33 € / 100 ml
NDED manikyr përfundimtar Manikyr NDED manikyr përfundimtar
from 2,15 € *
14,33 € / 100 ml
NDED manikyr transparent me pamje të lagësht Manikyr NDED manikyr transparent me pamje të lagësht
from 2,15 € *
14,33 € / 100 ml
NDED shtresa e sipërme Manikyr NDED shtresa e sipërme
from 2,15 € *
43,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Shiney - Gellack Manikyr NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Shiney - Gellack
from 2,15 € *
43,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV manikyrin e thonjve pastel Manikyr NAIL-EON UV manikyrin e thonjve pastel
from 2,15 € *
43,00 € / 100 ml
UV Top Coat matt Manikyr UV Top Coat matt
from 2,15 € *
43,00 € / 100 ml
NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat Manikyr NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat
from 2,15 € *
43,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV gozhdë polish pastër Manikyr NAIL-EON UV gozhdë polish pastër
from 2,32 € *
46,40 € / 100 ml
NAIL-EON UV gozhdë polish jashtëzakonisht Glitter Manikyr NAIL-EON UV gozhdë polish jashtëzakonisht Glitter
from 2,48 € *
49,60 € / 100 ml
Soak Off Gel Llak NAIL-EON Metalike Manikyr Soak Off Gel Llak NAIL-EON Metalike
from 2,48 € *
49,60 € / 100 ml
Nail NAIL-EON UV polonisht Neon Manikyr Nail NAIL-EON UV polonisht Neon
from 2,48 € *
49,60 € / 100 ml
Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp Manikyr Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp
from 2,48 € *
49,60 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel Manikyr NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel
from 2,48 € *
49,60 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polish Silk Manikyr NAIL-EON Gozhdë UV polish Silk
from 2,48 € *
49,60 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish flake Manikyr NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish flake
from 2,48 € *
49,60 € / 100 ml
Nail NAIL-EON UV polonisht Glitter Manikyr Nail NAIL-EON UV polonisht Glitter
from 2,63 € *
52,60 € / 100 ml
Një pikturë Stroke ngjyra 8 ml Manikyr Një pikturë Stroke ngjyra 8 ml
from 2,65 € *
33,13 € / 100 ml
NDED manikyr i tejdukshëm me efekt diamanti Manikyr NDED manikyr i tejdukshëm me efekt diamanti
from 2,70 € *
18,00 € / 100 ml
Yvlet-Nails Nail UV premium Polonisht Black Magic Manikyr Yvlet-Nails Nail UV premium Polonisht Black Magic
from 2,70 € *
54,00 € / 100 ml
NDED stabilizator pa ekran Manikyr NDED stabilizator pa ekran
from 2,99 € *
19,93 € / 100 ml
Vylet Nails shtresa bazë Manikyr Vylet Nails shtresa bazë
3,25 € *
21,67 € / 100 ml
Vylet Nails manikyr stampues Manikyr Vylet Nails manikyr stampues
from 3,29 € *
21,93 € / 100 ml
NDED manikyr me shkëlqim Manikyr NDED manikyr me shkëlqim
3,29 € *
21,93 € / 100 ml
NDED manikyr me efekt perle Manikyr NDED manikyr me efekt perle
3,29 € *
21,93 € / 100 ml
nded Kërcitje manikyrin e thonjve Manikyr nded Kërcitje manikyrin e thonjve
3,29 € *
21,93 € / 100 ml
nded Swap ngjyra llak Manikyr nded Swap ngjyra llak
3,29 € *
21,93 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter Manikyr Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter
from 3,80 € *
76,00 € / 100 ml
LED UV Quick finish-pa Overcure Manikyr LED UV Quick finish-pa Overcure
from 3,80 € *
76,00 € / 100 ml
nded Qendra Matte Top - Vulosja llak Manikyr nded Qendra Matte Top - Vulosja llak
3,98 € *
26,53 € / 100 ml
nded Magnetik manikyrin e thonjve Manikyr nded Magnetik manikyrin e thonjve
3,98 € *
26,53 € / 100 ml
Vylet Nails shtresa e sipërme Manikyr Vylet Nails shtresa e sipërme
4,35 € *
7,25 € / 100 g
Top Coat 15 ml Manikyr Top Coat 15 ml
4,35 € *
29,00 € / 100 ml
Sun blocker 15 ml Manikyr Sun blocker 15 ml
4,35 € *
29,00 € / 100 ml
NAIL-EON Xhel gozhdë polonisht MAGIC MAGNETIKE Manikyr NAIL-EON Xhel gozhdë polonisht MAGIC MAGNETIKE
from 4,90 € *
32,67 € / 100 ml
NAIL-EON Gel Polonisht Charming Manikyr NAIL-EON Gel Polonisht Charming
4,90 € *
32,67 € / 100 ml
nded Matt Thith-Off - nënshkrimin xhel Manikyr nded Matt Thith-Off - nënshkrimin xhel
from 4,90 € *
32,67 € / 100 ml
UV polish gozhdë matt - nënshkrimin xhel Manikyr UV polish gozhdë matt - nënshkrimin xhel
from 4,90 € *
32,67 € / 100 ml
UV Blocker dielli 15 ml Manikyr UV Blocker dielli 15 ml
6,52 € *
43,47 € / 100 ml

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Manikyr:

Manikyr me ngjyrë
Thonjtë e kuruar dhe me dizenjo sa më natyrale duken edhe më të bukur nëse janë të lyer me manikyr. Ato shprehim individualitetin e gjithsecilit nga ne. Ju mund zgjidhni ngjyra të forta nëse dashuroni ngjyrat por nga ana tjetër ju mund ti përshtatni...
Manikyr përfundimtar
Naildesign perfekt do të thotë shumë kohë dhe punë që fshihet pas pamjes së kuruar të thonjve tuaj. Merrni kohën që ju nevojitet dhe punoni me kujdes sepse kështu thonjtë tuaj do të duken si të bërë rishtas edhe nëse ka kaluar kohë e gjatë....
Llak stampues
Në këtë kategori ju mund të gjeni gamën tonë të vulosje ngjyra. Ngjyra vulosje tona janë ideale për vulosje planet. Të gjitha ngjyrat e vulosje kanë pronat e lartë e lidhjes se nuk e diçka e pakuptueshme, e thatë shpejt dhe janë shumë të lehtë për të...

Manikyri është i rëndësishëm për thonj të shëndetshëm dhe të kuruar, pasi shtresa e hijshme e manikyrit mbron thoin nga lëndimet mekanike si p.sh gërvishtjet, plasaritjen, çarjet dhe thyerjet  si dhe shërben si mburojë kundër sforcimeve të mëdha. Thonjtë që janë të ekspozuar kundrejt punës së rëndë ditore, thyhet lehtë – punët në zyrë si shkrimi në kompjuter, mbajtja e letrave apo e objekteve të ngjashme nuk duhet nënvlerësuar, pasi thonjtë e gjatë janë në këtë mënyrë të ekspozuar ndaj strapacimit. Një shtresë manikyri frenon pjesën më të madhe të sforcimit dhe ju jep thonjve kohë për tu rigjeneruar, në rastet kur ato tashmë janë dëmtuar,

Manikyr nuk do të thotë patjetër ngjyrë e kuqe flakërimë – të gjitha ngjyrat janë të mundshme! Ju do të gjeni manikyr të të gjitha nuancave të mundshme nga e kuqja tek pink deri tek ngjyra roze e zbehtë dhe e bardhë, dhe për preferenca më të forta ju do të gjeni edhe ngjyrat midis të verdhës dhe violetës. Ju mund të kombinoni ngjyrën e thonjve tuaj me veshjen dhe formën tuaj ditore, në varësi të preferencës suaj nëse doni të jeni e hijshme, elegante, e veçantë, trendi apo e çuditshme.

Përkrah manikyrëve me ngjyra ne ofrojmë edhe të gjitha llojet e manikyrëve që përdoren për kurimin e thonjve apo solucionet për pastrimin e manikyrit, hollues manikyri, tretës, stabilizator, solucion për pastrimin e manikyrit nga lëkura dhe produkte të ngjashme. Manikyrët dhe produktet tona vijnë direkt nga prodhuesi.  Prandaj ne jemi në gjendje që jo vetëm t’u garantojmë cilësi të lartë dhe siguri por edhe çmime të leverdishme për blerje me shumicë. Në faqen tonë ju do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për studion tuaj si edhe gjithçka që i nevojitet një individi për të dizenjuar thonjtë privatish në shtëpi.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€