Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art
Crystal gurë ekranit (përafërsisht) 1 mm
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Aplikimi i rruaza argjendi nga ekranit është shumë e lehtë. Efektet fisnike, të cilat mund të sjell në mendje atë, pothuajse e pafund. Në depozituesit gozhdë si copa individuale, të shpërndara në grupe ose në madhësi të ndryshme mund të përdoren. Veçanërisht i dobishëm është lehtësinë e përdorimit dhe largimit të rehatshme nga ekran.
Para saj me rruaza nga gurë kristal ekranit (përafërsisht) 1 mm shkon në hartimin e gozhdë, gozhdë është ndërtuar si zakonisht. Në thonjve primed natyrore dëshiruar C-kurbë është formuar në shtresa. Pastaj rhinestones janë vendosur në shtresën e fundit ende e njomë e akrilik, tekstil me fije qelqi ose xhel. Për këtë, furçë është e lagur me xhel, pllaka përmbahen nga një furçë të vogël dhe mund të ruhet në gozhdë. Me shërimin nën dritën UV për xhel apo tharjen e ajrit për grupe gozhdë akrilik, të rhinestones përmbahet në mënyrë të vendosur në gozhdë. Për pritje të gjatë të qëndrueshme dhe një dozë shtesë të Veshje shndrit e bën një të tillë. Xhel të veçantë zbatohet për të mbushur gozhdë dhe shërimit. Nëpërmjet përdorimit të pastër dhe polish naftës, zeroja-rezistente Finisch marrë dëshiruar shkëlqejë gjatë të qëndrueshme.
Përmasat
+
0.025 Metër (m)
0.005 Metër (m)
0.025 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
1
Përmbledhje
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar