Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art
Macet sy holografik ekranit 3x6 mm
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Macet shimmering sy nga rrumbullakëta holografik ekranit mm 3x6 në 12 ngjyra janë ideale nëse thekson gaz dhe sy-infektues që të përfshihen në modelimit gozhdë. Të rhinestones lot-formë janë të shtypur në masë të modelimit dhe shërimit sipas varësi të materialit me. Një vulë siguron qëndrueshmëri dhe shkëlqim të gjatë.
Para se sytë e mace mund të përfshihen nga ekran si art gozhdë, gozhdë akrilik apo xhel nevojat që do të ndërtohet me kujdes. Gozhdë natyrore është ngritur dhe roughened. Një abetare siguron aderimin e kërkuar të shtresë bazë të gozhdë. Shtresa nga shtresa, gozhdë modelimit është formuar tani me C-kurbë, të rhinestones janë në strukturën e shtresa e fundit si e dëshiruar futur nga mace sytë holografik ekran 3x6 mm dhe shërimit ose të thata. Pra, depozituesit janë përgjegjës të qëndrueshme në gozhdë artificiale. Për qëndrueshmëri dhe një shkëlqim të lartë pallto të lartë është aplikuar. Nënshkrimin xhel është pikturuar në një shtresë e hollë në gozhdë, dhe shërimit nën dritën UV për dy deri në katër minuta. Pas mbarimit me të pastër dhe lustrim të naftës, shkëlqen në shenjë për një kohë të gjatë dhe është zeroja qëndrueshme rezistent.
Përmasat
+
0.025 Metër (m)
0.005 Metër (m)
0.025 Metër (m)
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar