Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Oferta

Oferta

Filter articles
1 2 3 4
Forma pikash Oferta Forma pikash
from 0,23 € *
2,30 € / 100 g
Stickers gozhdë verë Oferta Stickers gozhdë verë
0,84 € *
Stickers gozhdë Rhinestones Oferta Stickers gozhdë Rhinestones
from 0,59 € *
Nail tatuazhet flutur Oferta Nail tatuazhet flutur
from 0,84 € *
16,80 € / 100 g
Zinxhir Nailart Oferta Zinxhir Nailart
1,08 € *
Nail Art Nail Decals - Style Leopard Oferta Nail Art Nail Decals - Style Leopard
0,72 € *
14,40 € / 100 g
Nail petë - Leopard Oferta Nail petë - Leopard
1,32 € *
22,00 € / 100 g
Sequins Nailart - 1mm Oferta Sequins Nailart - 1mm
from 0,72 € *
0,55 € / 100 g
Temina thonjsh Oferta Temina thonjsh
0,11 € *
2,20 € / 100 g
Pluhur vezullues Oferta Pluhur vezullues
from 0,23 € *
0,52 € / 100 g
Temina për thonj Oferta Temina për thonj
from 0,23 € *
1,15 € / 100 g
Futbollit thonjsh tattoos Oferta Futbollit thonjsh tattoos
from 0,23 € *
5,75 € / 100 g
Tipsa thonjsh, 50 copë qese mbushëse Oferta Tipsa thonjsh, 50 copë qese mbushëse
from 0,35 € *
0,58 € / 100 g
Tatuazh frëngjisht gozhdë Tribal Oferta Tatuazh frëngjisht gozhdë Tribal
from 0,35 € *
7,00 € / 100 g
Enë plastike, bosh, 3 ml Oferta Enë plastike, bosh, 3 ml
0,41 € *
0,65 € / 100 g
Perla me ngjyra për thonjtë Oferta Perla me ngjyra për thonjtë
from 0,47 € *
2,61 € / 100 g
Nail art Shirita flitter vezullues Oferta Nail art Shirita flitter vezullues
from 0,47 € *
2,61 € / 100 g
Shtresë vezulluese Oferta Shtresë vezulluese
from 0,47 € *
2,61 € / 100 g
Bordura për thonjtë Oferta Bordura për thonjtë
from 0,47 € *
2,24 € / 100 g
Stickers holografik gozhdë Oferta Stickers holografik gozhdë
from 0,47 € *
Nail Stickers Bubbles Oferta Nail Stickers Bubbles
from 0,47 € *
Optikë Nail Sticker 3D Oferta Optikë Nail Sticker 3D
from 0,47 € *
Nail Tattoos Neon Oferta Nail Tattoos Neon
from 0,47 € *
9,40 € / 100 g
Glitter Nail Sticker Oferta Glitter Nail Sticker
from 0,47 € *
Stickers gozhdë lule ngjyrë Oferta Stickers gozhdë lule ngjyrë
from 0,47 € *
Argjendi Nail tattoos Oferta Argjendi Nail tattoos
from 0,47 € *
9,40 € / 100 g
Shabllone për manikyr French Oferta Shabllone për manikyr French
from 0,59 € *
1,84 € / 100 g
Qëndisma në formë kafkash Oferta Qëndisma në formë kafkash
from 0,27 € *
-50%
Një Stroke Nageltattos Oferta Një Stroke Nageltattos
from 0,59 € *
11,80 € / 100 g
Art Nail Stencils Oferta Art Nail Stencils
from 0,59 € *
NDED manikyr me ngjyrë PURE Oferta NDED manikyr me ngjyrë PURE
from 0,68 € *
4,53 € / 100 ml
Ekspozitor ngjyrash Oferta Ekspozitor ngjyrash
0,72 € *
7,20 € / 100 g
Skelet Leaves Oferta Skelet Leaves
0,72 € *
Diamonds Nail 3x6mm Oferta Diamonds Nail 3x6mm
from 0,59 € *
Pluhur vezullues, i trashë Oferta Pluhur vezullues, i trashë
from 0,35 € *
1,40 € / 100 g
Full Cover gozhdë lule tatuazhet Oferta Full Cover gozhdë lule tatuazhet
from 0,84 € *
16,80 € / 100 g
NDED stabilizator pa ekran Oferta NDED stabilizator pa ekran
from 2,99 € *
19,93 € / 100 ml
Nail gjemb lule me buzë artë Oferta Nail gjemb lule me buzë artë
from 1,08 € *
Template KONAD Vula Oferta Template KONAD Vula
from 1,20 € *
2,55 € / 100 g
Nail Stickers Neon Oferta Nail Stickers Neon
1,20 € *
Stickers gozhdë gurë argjendi Oferta Stickers gozhdë gurë argjendi
from 0,59 € *

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Oferta:

Oferta e javës
Varg ynë përfshin mbi 8000 produkte. Kjo ndonjëherë e bën të vështirë për t'i mbajtur gjërat e qarta. Prandaj, në kategorinë e ofertave javore krijuar: Çdo javë ne ju paraqesim me një listë e produkteve dhe produkteve të reja të shitura në dyqan tonë....
Ofertë speciale
Ata që rezistojnë të ketë një thirrje, kur një produkt është në dispozicion? Në qoftë se cilësia është e provuar, është e pamohueshme se ky është një marrëveshje të mirë. Në kategorinë e ofertave të veçantë ju do jo vetëm artikujt që ju tashmë e dini...
Mbetjet
Check it out! Të përfitojnë nga këto promovime të përkohshëm dhe të përfitojnë nga çmimet jashtëzakonisht të ulët. Në këtë kategori, ne ju paraqesim me e mbetur të aksioneve, të cilat mund të blihen me çmime shumë të ulëta. Enjoy, sepse ju nuk do të...

Ne ofrojmë të gjitha produktet që ju mund të mendoni në fushën e projektimeve gozhdë. Në fakt, ju do të përfitojnë, pavarësisht nga qëllimi ose përdorimi. Nga një javë çdo vit dhe ofertat sezonale ndryshuar për raste të ndryshme, ne ofrojmë çdo gjë që ata nuk mund të gjejnë diku tjetër. Design jonë gozhdë produktet e templates për të përgatitur stoli si dhuratë një kënaqësi e vërtetë.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€