Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues / Sete Akriliku
Vylet Nails set për thonj me probleme - akrilik
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Vylet-Nails problem-thonjtë direkt nga prodhuesi Vylet Nails-artit-gel UV dhe zhvillimin e akrilik. Vylet-Nails problemi-thonjtë është më e larta gozhdë cilësisë studio direkt nga prodhuesit.

- Vylet-Nails problemi-thonjve është në dispozicion për të gjitha llojet e gozhdë-ekskluzive në thonjtë vylet zhvilluar dhe prodhuar

- Latest teknologjive UV Gel akrilik në fund të lejojë aderimin 100% edhe për thonjtë tejet problematike

Përmbajtja:

- Vylet revolucion-Nails 15ml abetare

- Vylet-akrilik Nails 100ml Liquid

- Vylet-Cleaner Nails Standard 100ml

- Vylet Nails akrilik pluhur-30g të qartë

- Vylet Nails akrilik pluhur-30g bardhë

- Akrilik Nails Vylet-pluhur 30g rozë

- Nails Vylet-revolucionit nënshkrimin xhel 15ml

- Gel UV modelimit udhëzime

- Udhëzimet akrilik modellage

- Gel UV listën e gabimeve të shpeshta

Pas heqjes së ndonjë papastërti ekzistuese manikyrin e thonjve apo të tjera nga thonjtë, thonjtë mund të formohet në mënyrë të barabartë duke parashtruar.

Formulari tip gozhdë tani mund të jetë i pajisur të përkryer për këshilla. Këshilla thua duhet të jetë në përputhje me sipërfaqe të, mjaft të mira në mënyrë që tip mund të vendoset dhe të pajisur në gozhdë natyrore. Kur tip është i bashkangjitur si duhet, kjo duket si një zgjerim natyror të gozhdë natyrore. (Kur forma e gozhdë natyrore ka të njëjtën formë ose të ngjashme, sa më pranë të jetë e mundur për
këshilla të zgjedhur).

Thonjtë natyrore duhet të pastrohen dhe të degreased me 100ml vylet-Nails Standard Cleaner - Degreaser. Nëpërmjet shumë i plotë pastrimi dhe degreasing e gishtave natyrore qëndrueshmëri optimale e thonj artificiale mund të arrihet.

Për të përgatitur nën sipërfaqen e thua zbatohen tip zam (tip zam).

Vendos tip gozhdë me një presion të lehtë pikërisht në pikën e gozhdë natyrore. Ai është rrahur për të parandaluar çdo të ajrit nga vijnë në kontakt me gozhdë gjatë këtij procesi. Që nga dries zam thua shumë shpejt, kjo punë duhet të përfundojë të shpejtë dhe të shpejtë.

Me prestar tip thua, prerë tip artificial në gjatësinë e dëshiruar. Në këtë pikë, forma e tip mund të formohet. Forma forma e thua me një fletë gjobë rere skedar 240 Madhësia kokërr.

Pika në mes të gozhdë të natyrshme për të tip duhet të zbatohen me kujdes me 240 kokërr rërë fine madhësia e fletë fotografi të harmonizohen.

              Për të lehtësuar punën, Vylet-Nails Tip Blender mund të përdoren.

Tani në duhet të aplikojnë revolucionit 15ml vylet-Nails abetare - agjentëve lidhjes me masë në gozhdë natyrore dhe do të lejojë që kjo të thatë shumë mirë.

Zhyt furçë modelimit në një gotë Dappen me vylet-akrilik Nails lëngshme, pastaj vazhdo me furçë lagur në krye me vylet-Nails pluhur 30g akrilik mbushur Dappen qartë xhami. Me një trokitje e lehtë të vogël, ju së pari shkojnë në tip vuri poshtë. Mbajë furçë të sheshtë dhe ju filloni të modelit formën e tip gozhdë. Akrilik-balls 2 dhe 3 të jetë e mundur nga mesi i matricës gozhdë janë modeluar.

Nëse ju zgjidhni teknikë template (stencils letër / roll) dhe kanë vendosur (për zgjerimin e gozhdë natyrore pa këshilla), e vënë klishe pikërisht në gozhdë natyrore. Akrilik-dabs parë janë hequr, atëherë dhe klishe me tip formë të sheshtë furçë një markë. Dabs dytë dhe të tretë janë në mes të gozhdë, dhe duhet të hiqen dhe të matricës është i modeluar. Doni enhancements natyrore të nxjerr në pah gozhdë, zbatohen për tip gozhdë, pluhur të bardhë akrilik. Fuqia
nuk duhet të vihet në punë cuticle!

Për të korrigjuar gunga dhe ri-formë imperfections, përdorni vetëm me fletë rërë fine prej 240 fotografi zhavor. Për një përfundim të përkryer shkëlqim të lartë, ju lutem aplikoni Nails tonë Vylet Revolucioni-nënshkrimin 15ml gel. "

Përmasat
+
0.294 Metër (m)
0.21 Metër (m)
0.111 Metër (m)
Vulë
+
udhëzime
+

Hapi 1: Të përgatiten thonjtë si zakonisht.

Hapi 2: Aplikoni Primerin mbi thonjtë natyral.

Hapi 3: Filloni me përzierjen e akrilit të lëngshëm me pluhurin përkatës.

Hapi 4: Furça fillimisht duhet të futet në solucion e më pastaj në pluhurin përkatës.

Hapi 5: Tani është formuar një masë kremoze në majën e furçës.

Hapi 6: Me anë të kësaj mase mund të filloni modelimin në thonj.

Hapi 7: Xheli i bashkangjitur, shërben për mbylljën e modelimin të përfunduar.


Këshillë: Nëse nuk dëshironi të aplikoni Sealing, ju gjithashtu mund të arrini shkëlqimin e duhur të thonjve me anë të pllakëzës lustruese.Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.3
Përmbledhje
5
3
4
0
3
0
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar