Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Premium Color Gel metalike - vështrim i ri për thonjtë xhel
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Sy metalike bën një diçka Nagelmodellage veçantë. Efektet shimmering që gjeneron xhel Vylet-Nails Premium metalike ngjyra në gozhdë, veprojnë sipas dritë gjithmonë e re dhe të freskët. Ne modelimin xhel ngjyrë është përdorur si një shtresë në strukturën thonjsh.
Vylet-Nails Premium Metalike Color Gel është aplikuar si ngjyra gels përdorur në modelimin gozhdë. Gozhdë natyrore është ngritur në formë, roughened me tampon dhe pretreated me një abetare si një agjent lidhjes. Pastaj abetare dhe Aufbaugele të aplikohet dhe shërimit në shtresa respektivisht. Ky xhel ngjyrë është kulmi i shtresave përbërëse dhe mantelet gozhdë artificiale në ngjyrë të zgjedhur metalike. Kur larja, sigurohuni që xhel është ngritur në një shtresë e hollë, por e pasur. Kështu, shërimin e plotë e llambës UV është e siguruar. Nëse është e nevojshme, një shtresë e dytë xhel intensifikojë rezultatin ngjyra. Përfundimi është një pallto të lartë që ofron një gozhdë xhel nënshkrimin me një pardesy të qëndrueshme dhe të lartë shkëlqim.
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar