Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel me ngjyrë
NDED Make-up gel
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Наила Дизајн маке-уп Гел је највиши Наила студио
Квалитет стручног ноктију дизајн. Наила Десигн
Маке-уп гел директно
Произвођачи ноктију дизајн ноктију дизајн Евро-Попуст
све мрље на ноктима поклопац.

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6704
Përmbledhje
5
133
4
39
3
4
2
0
1
3

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar