Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Xhel me ngjyrë
Vylet-Nails Premium Color Gel pastër - ngjyra të qarta për thonjtë xhel
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Me Vylet-Nails Premium Color Gel pastër me shkëlqim dhe të errët thonjtë modelimit janë krijuar në ngjyra të gjalla. Xhel ngjyra është aplikuar në kontekstin e xhel modellage dhe shërimit nën dritën UV. Vula me Top Qendra për shndrit shtuar dhe qëndrueshmëri.
Ngjyra të gjalla janë në modelimin e thonjve për shumë raste. Nëse ngjyra mbytur në ditë ose të mrekullueshëm të ndritshme në mbrëmje, në ngjyra të ndryshme ju lejojnë për të arritur stylings ndryshme me Vylet-Nails Premium Color Gel pastër. Ngjyra xhel që mund të përdoret si një mbulesë të plotë, si dhe për efektet e veçanta të artit gozhdë, është aplikuar në përgjithësi për Aufbaugelschicht fundit. Pas shërimin nën dritën UV dhe aplikimin opsional e një shtresë të dytë për të rritur intensitetin e një pallto të lartë siguron se shtresa e ngjyra e mban gjatë të qëndrueshme dhe me shkëlqim. Përndryshe, xhel ngjyra premium gjithashtu mund të përfshihen në strukturën me shtresa. Vetëm për aplikim të drejtpërdrejtë në gozhdë natyrore, produkti nuk është i përshtatshëm. Abetare dhe në mënyrë ideale të paktën një shtresë përbërëse mbrojtur gozhdë nga njollë dhe kontakt me xhel premium.
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.8
Përmbledhje
5
9
4
0
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar